Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 119875
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Nyelvek

AngolLimitált tárgyalási szint

Szükséges képességek

Adminisztratív Mérnöki Műszaki Microsoft Outlook Microsoft Powerpoint Microsoft Word Számítógépes ismeretek Adatbáziskezelés Microsoft Excel Microsoft Office Multitasking Önállóság Pontosság Problémamegoldás Csapatmunka Rugalmasság Felelősségtudat Kommunikáció Mobilitás

Elvárások

• Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel (pályakezdő friss diploma nem kizárt)
• Legalább középfokon beszélsz angolul szóban és írásban
• Szeretsz emberekkel foglalkozni, barátságos, nyitott személyiség vagy
• Gyakorlottan kezelsz konfliktushelyzeteket, jó és gyors a problémamegoldó képességed
• Pontos, precíz munkát végzel, felhasználói szintű MS Office ismereteid vannak

Pozíció leírása / feladatok

Magyarország piacvezető hullámpapír alapú csomagolóeszköz gyártójaként elkötelezett mérnök szakembereket keresünk  budapesti (csepeli) gyárunk telephelyének üzemeltetésére.

Főbb feladatok:
• A gyár budapesti (Csepel 21. kerület) telephelyén működő közmű hálózatok (víz, csapadékvíz  szennyvíz, villamos-és gáz hálózat) utak és épületek üzemeltetésének és karbantartásának szervezése, felülvizsgálatok intézése,
• A fenti rendszerekkel kapcsolatos projektek vezetése: műszaki tartalom meghatározása, kapcsolattartás tervezőkkel, külső vállalkozókkal, kivitelezés/karbantartás felügyelete,
• Kapcsolattartás a közüzemi szolgáltatókkal, hatóságokkal, a telephelyi bérlőkkel,
• Kapcsolattartás és felügyelet a telephely üzemeltetésében részt vevő vállalkozókkal,
• Jogszabályok nyomon követése,
• Dokumentumok kezelése, rendezése.

Amit kínálunk

• Hosszú távú munkalehetőség egy multinacionális nagyvállalatnál
• Kiszámítható és tervezhető munkaidő
• Vonzó jövedelem és juttatási rendszer
• Ingyenes egészségügyi csomag, kafetéria, Budapest közig határon túl lakó munkavállalók részére törvényesen előírt bérlet támogatás, 13. havi bér, családi-és céges csapatépítő rendezvények

Van fizetés

Fizetett állás

Friss diplomás állás

BA/BSc

Ütemezés

Alapadatok

Munkavégzés helye

Budapest, Duna u. 42, 1215 Magyarország

[leiras_rovid] => Nyelvek AngolLimitált tárgyalási szint Szükséges képességek Adminisztratív Mérnöki Műszaki Microsoft Outlook Microsoft Powerpoint Microsoft Word Számítógépes ismeretek Adatbáziskezelés Microsoft Excel Microsoft Office Multitasking Önállóság Pontosság Problémamegoldás Csapatmunka Rugalmasság Felelősségtudat Kommunikáci [cim] => Telephely üzemeltetés mérnök [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Budapest XXI. kerület [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => https://zyntern.com/job/7051-telephely-uzemeltetes-mernok [email] => [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => zyntern [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-05-18 09:48:08 [lekeres_datum] => 2020-05-18 09:48:08 [premium_datum] => 2020-06-17 09:48:08 [lejarat_datum] => 2020-06-18 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49889 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 44 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49889 [munkak_num] => 69 [jelentkezes_num] => 145 [cegnev] => zyntern [weboldal] => https://zyntern.com/ [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49889 [vezeteknev] => Balogi [keresztnev] => Attila, [felhasznalonev] => zynternworkline [jelszo] => 0da918abc4e30f1515ccee7575514c46 [email] => attila@zyntern.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-04-01 13:40:42 [bejelentkezes_datum] => 2020-04-01 13:40:42 [hirlevel_datum] => 2020-04-01 13:40:42 [updated_at] => 2020-04-03 15:20:32 ) ) )