Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 119960
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Tűzvédelmi karbantartó

Csapatbővítés céljából keresünk, Budapesti (XI. kerület) székhelyű tűzvédelemmel foglalkozó cégünkhöz azonnali kezdéssel, tűzvédelmi eszközök ellenőrzéséhez, karbantartásához, javításához munkatársakat.

Főbb feladatok, munkák:
Tűzoltó készülékek, tűzoltó vízforrások, beépített oltórendszerek ütemezett felülvizsgálata, karbantartása, ellenőrzése és javítása.
Munkavégzés dokumentálásában való részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Amit kínálunk:

Szakmai, fényképpel ellátott és fizetési igényét tartalmazó önéletrajzát várjuk.

[leiras_rovid] => Tűzvédelmi karbantartó Csapatbővítés céljából keresünk, Budapesti (XI. kerület) székhelyű tűzvédelemmel foglalkozó cégünkhöz azonnali kezdéssel, tűzvédelmi eszközök ellenőrzéséhez, karbantartásához, javításához munkatársakat. Főbb feladatok, munkák: Tűzoltó készülékek, tűzoltó vízforrások, beépített [cim] => Tűzvédelmi karbantartó [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Budapest XI. kerület [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => info@ifexkft.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => IFEX Tűzvédelmi Kft. [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-05-22 07:10:44 [lekeres_datum] => 2020-05-22 07:10:44 [premium_datum] => 2020-06-21 07:10:44 [lejarat_datum] => 2020-06-22 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 48238 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 116 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 48238 [munkak_num] => 1 [jelentkezes_num] => 3 [cegnev] => IFEX Tűzvédelmi Kft. [weboldal] => [telefonszam] => 06203101336 [szamlazasicim] => 1116 Bp. hunyadi J. út 162. ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 48238 [vezeteknev] => Madar [keresztnev] => Nikolett [felhasznalonev] => ifexkft [jelszo] => 1e9a0d5ae845281601cd25bf76445ca0 [email] => info@ifexkft.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 176.63.22.95 [datum] => 2016-07-30 17:14:45 [bejelentkezes_datum] => 2016-07-30 17:14:45 [hirlevel_datum] => 2016-07-30 17:14:45 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 ) ) )