Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 125050
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

QA mérnök (manuális tesztelés) • PBS-5204
Kategória:

Szoftvertesztelő
Megye:

Budapest
A pozíció leírása:

Amerikai piacra dolgozó, media streaming megoldások fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozó megbízó cégünk részére keresünk QA mérnököt.
Feladatkör, felelősségek:

Feladatok:
· Amerikai piacra történő digitális termékek tesztelése eszközökön és böngészőkbe:
— Böngésző, Android, iOS, tvOS, Android TV, Samsung TV, Samsung SmartTV, LGTV, ROKU, XBOX One, Amazone Fire, Chormecast
— Authentikációs és Authorizációs middleware rendszer
— Middleware rendszer lejátszások kezelésére
— micrositeok, extra appok tesztelése
· Regression, Smoke, Functional és a Analytics típusú tesztek végzése napi szinten
· Feladatok feldolgozása JIRA taszkok alapján
· Napi kapcsolat a fejlesztőkkel (Miami, Budapest, Ukrajna)
Munkaidő:
— 8 órás munkaidő (heti 2 alkalommal délutáni műszak felváltva este 9-ig)
— Nagy release esetén előfordulhat szombati munkavégzés. Egy évben 1 vagy 2 ilyen alkalom van.
Munkavégzés helye: 14. kerület
A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Elvárások:
· Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban (naponta kell használni)
· Flexibilitás (munkarendből adódóan)
· iOS és/vagy Android eszközök alapos ismerete
· Legalább egy böngésző alapos ismerete
· Tesztelési tapasztalatok
· Agile metodológiák használata (Scrum, Kanban)
· JIRA, Confluence magas szintű ismerete
Nyelvtudás:

Minimum erős középszintű angol nyelvtudás
A megbízó cég profilja:

Megbízónk dinamikusan fejlődő vállalat, melynek fő profilja a prémium média streaming megoldások amerikai piacra történő tervezése, fejlesztése és üzemeltetése.
Amit megbízónk kínál:
— Elvárásoknak megfelelő versenyképes fizetés
— Modern iroda
— Külföldiekkel történő munkavégzés, több kontinenst átívelő kiváló nemzetközi csapat
— Érdekes és szinvonalas projekt, szakmai kihívást és fejlődést jelentő feladatok
— Macbook Pro számítógép
— 1 év után a fizetés mellé jár egy bónusz rendszer ami 3x kifizetést biztosít az év folyamán.
Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén – előzetes egyeztetés alapján – megbízónknak való továbbításához. Amennyiben még nem tekintette meg, kérjük, olvassa el részletesen adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbi linken: http://www.pbs-job.hu/?pagetype=data_protection&menu_block=for_employees Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást
[leiras_rovid] => QA mérnök (manuális tesztelés) •PBS-5204 Kategória: Szoftvertesztelő Megye: Budapest A pozíció leírása: Amerikai piacra dolgozó, media streaming megoldások fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozó megbízó cégünk részére keresünk QA mérnököt. Feladatkör, felelősségek: Feladatok: · Amerikai piacra történő [cim] => QA mérnök (manuális tesztelés) [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => info@pbs-job.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => PBS Kft. [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-07-17 11:20:41 [lekeres_datum] => 2020-07-17 11:20:41 [premium_datum] => 2021-01-13 11:20:41 [lejarat_datum] => 2021-01-28 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49900 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 209 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49900 [munkak_num] => 27 [jelentkezes_num] => 15 [cegnev] => PBS Kft. [weboldal] => https://www.pbs-job.hu/ [telefonszam] => 302385002 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49900 [vezeteknev] => Surányi [keresztnev] => Judit [felhasznalonev] => worklinepbs [jelszo] => 36a0bc3eecbe847e49fc96a55229cfbf [email] => info@pbs-job.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-04-03 13:05:35 [bejelentkezes_datum] => 2020-04-03 13:05:35 [hirlevel_datum] => 2020-04-03 13:05:35 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )