Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 131210
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Távközlési- és űripari fejlesztő cég megbízásából keresünk teljes munkaidős határterületi passzív mikrohullámú eszközök fejlesztési és gyártási folyamatainak biztosítására szakember munkatársat az alábbi pozícióba:

GYÁRTÁSVEZETŐ MÉRNÖK

Az álláshoz tartozó elvárások
Elektronikai iparban és/vagy folyamatirányításban szerzett 3-5 év szakmai tapasztalat
Jó kommunikációs készség, vezetői tapasztalat
Mechatronikai mérnök, villamosmérnök, gépészmérnök vagy folyamatmérnök területen szerzett felsőfokú végzettség
tárgyalóképes angol nyelvtudás
3D CAD tervezőrendszer/szoftver ismeret
Megérti és használja szakterületének jellemző online és nyomtatott szakirodalmát magyar és idegen nyelven, e tudás birtokában folyamatosan megújul.
Precizitás, alaposság és rendszerszemlélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent
Folyamatirányításban szerzett tapasztalat
Mechatronikai ismeretek
Méréstechnikai ismeretek
Anyagtudományokban jártasság
Előny SAP ismerete

Főbb feladatok, munkák
Gyártás koordináció
Megrendelések gyártási ütemezése/tervezése
Alkatrészek és alapanyagok beszerzési folyamatainak ellátása
Gyártási feladatok kiosztása
Munkaközi teljesítmény- és minőségellenőrzés
Technikusok irányítása
Műszaki tartalom egyeztetése a partnerekkel, fejlesztési részlegekkel
Gyártási/termékkonfigurációs rajzok elkészítése,
Megrendelések ütemezése és felülvizsgálata a projekt menedzserekkel egyeztetve
Készletgazdálkodás (alap- és segédanyag igény meghatározása)
A gyártás folyamatosságának, a megrendelt mennyiség legyártásának, illetve a határidőre történő szállításának biztosítása
A termékek minőségének felügyelete és a technológiai fegyelem betartatása
A gyártást akadályozó problémák elemzése, értékelése, intézkedés azok megszüntetésére
A gyártási tevékenységről értékelő elemzések, beszámolók készítése
Javaslatkészítés a gyártási technológia hiányosságainak kijavítására
Gyártási, kivitelezési dokumentációk és tanúsítványok elkészítésében való részvétel
Folyamatszemléletű, önálló munkavégzés és a minőségirányítási rendszer, fejlesztése, hatékony működtetése, ellenőrzése és naprakészen tartása az ISO 9001:2015, ESCC és az ECSS szabványoknak megfelelően.
Kapcsolódó projektekben való részvétel, részleg tevékenységeinek menedzsmentje, szoros együttműködésben a fejlesztő részlegekkel, alegységekkel

Amit kínálunk
Versenyképes bérezés
Utazási támogatás
Egyedülálló tapasztalatszerzési lehetőség űripari terméktervezésben és minőségbiztosítási rendszerben

Munkavégzés helye
Érd [leiras_rovid] =>

Távközlési- és űripari fejlesztő cég megbízásából keresünk teljes munkaidős határterületi passzív mikrohullámú eszközök fejlesztési és gyártási folyamatainak biztosítására szakember munkatársat GYÁRTÁSVEZETŐ MÉRNÖK pozícióba

[cim] => GYÁRTÁSVEZETŐ MÉRNÖK [bersav] => [hely] => Országos [hely_id] => 22 [telepules] => [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => http://www.worklife.hu/hirdetes/3407/ [email] => _csanady@worklife.hu [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => WORKLIFE HUNGARY [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-09-29 12:04:39 [lekeres_datum] => 2020-09-29 12:04:39 [premium_datum] => 2020-10-29 14:04:39 [lejarat_datum] => 2020-12-24 11:34:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 47881 [kulso_id] => 3471 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 116 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 47881 [munkak_num] => 85 [jelentkezes_num] => 104 [cegnev] => WORKLIFE HUNGARY [weboldal] => [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 47881 [vezeteknev] => Csanády [keresztnev] => József Frigyes [felhasznalonev] => worklife [jelszo] => 182a785795d864bcb1d58d1c8dfb0a0f [email] => _csanady@worklife.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 176.63.28.11 [datum] => 2015-10-12 10:11:28 [bejelentkezes_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [hirlevel_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [updated_at] => 2020-03-02 14:38:41 [bounce] => ) ) )