Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 131741
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Generál tervezéssel, műszaki ellenőrzéssel és kivitelezéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI RAJZOLÓ / ÉPÍTÉSZ TERVEZŐ

Az álláshoz tartozó elvárások
ArchiCad programban való magabiztos munkavégzés
Önálló, precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent
Több éves gyakorlat
Látványtervezésben szerzett gyakorlat
Kivitelezésben szerzett gyakorlat

Főbb feladatok, munkák
Építmények tervezési feladatainak ellátása
Építészeti engedélyezési- és kiviteli tervdokumentációk készítése
Szakági tervezőkkel való együttműködés

Megbízóról:
1991 óta sikeresen működő cég
Fő tevékenységük a mérnöki szolgáltatás, ezen belül is legfőképp generál tervezés, műszaki ellenőrzés, kivitelezés.

Amit kínálunk
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Szakmai fejlődés
Rengeteg szakmai kihívás, megbízható kollégák

Munkavégzés helye
Debrecen [leiras_rovid] =>

Generál tervezéssel, műszaki ellenőrzéssel és kivitelezéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat MŰSZAKI RAJZOLÓ / ÉPÍTÉSZ TERVEZŐ pozícióba

[cim] => MŰSZAKI RAJZOLÓ / ÉPÍTÉSZ TERVEZŐ [bersav] => [hely] => Országos [hely_id] => 22 [telepules] => [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => http://www.worklife.hu/hirdetes/3439/ [email] => _csanady@worklife.hu [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => WORKLIFE HUNGARY [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-10-05 06:56:10 [lekeres_datum] => 2020-10-05 06:56:10 [premium_datum] => 2020-11-04 08:56:10 [lejarat_datum] => 2021-01-02 07:55:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 47881 [kulso_id] => 3503 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 121 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 47881 [munkak_num] => 73 [jelentkezes_num] => 79 [cegnev] => WORKLIFE HUNGARY [weboldal] => [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 47881 [vezeteknev] => Csanády [keresztnev] => József Frigyes [felhasznalonev] => worklife [jelszo] => 182a785795d864bcb1d58d1c8dfb0a0f [email] => _csanady@worklife.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 176.63.28.11 [datum] => 2015-10-12 10:11:28 [bejelentkezes_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [hirlevel_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [updated_at] => 2020-03-02 14:38:41 [bounce] => ) ) )