Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 135755
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Cégleírás / Organisation / Department

Partnerünk, nagy múltú, nemzetközi anyavállalatú cég magyarországi leányvállalata, amely jelenleg budapesti ingatlanok műszaki és infrastrukturális üzemeltetését és egyes megbízások esetében kereskedelmi üzemeltetését látja el, számára keresünk Senior és Junior Facility Manager kollégát.

Elvárások / Requirements

Az új kollégával szemben támosztott elvárások:

Amit kínálunk / Offer

Az új üzemeltetési kolléga fő fókuszában egy szerződés teljeskörű menedzselése, valamint egy junior kolléga mentorálása lesz.

Feladatok részletesen:

Kapcsolattartó / Information

Amit a partnerünk kínál:

[leiras_rovid] =>

[cim] => Senior Facility Manager [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => https://www.randstad.hu/allasok/s-technical-engineering/25259_-_25074?utm_campaign=technical-engineering&utm_source=randstad [email] => [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => Randstad Hungary Kft [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 2 [feladas_datum] => 2020-11-09 10:28:27 [lekeres_datum] => 2020-11-09 10:28:27 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-12-04 19:50:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49744 [kulso_id] => 25074 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 32 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49744 [munkak_num] => 420 [jelentkezes_num] => 0 [cegnev] => Randstad Hungary [weboldal] => https://www.randstad.hu/ [telefonszam] => 302944505 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49744 [vezeteknev] => Herczeg [keresztnev] => Lilla [felhasznalonev] => randstad [jelszo] => 411823a84d522ab04161fecca36dddc3 [email] => lilla.herczeg@randstad.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-01-31 13:02:01 [bejelentkezes_datum] => 2020-01-31 13:02:01 [hirlevel_datum] => 2020-01-31 13:02:01 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )