Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 126227
                    [pozicio] =>
                    [leiras] => Téged keresünk:

● ha része szeretnél lenni egy innovatív szellemiségű, fiatalos csapatnak,
● ha érdekelnek az új technológiák és nyitott vagy a tanulásra, fejlődésre
● ha szereted a kihívásokat,
● ha magas kvalitású szakértőkkel szeretnél dolgozni,
● ha szereted az önállóságot és a kreatív munkát,
● ha érdekelnek a nagy rendelkezésre állású, nagy terhelésű rendszerek,
● ha szeretsz fejleszteni és igényes vagy a munkádra

Főbb feladatok

Szakmai feladatok:
● Az Agilis szoftverfejlesztő csapatban senior szoftvertesztelő mérnökként a fejlesztők támogatása tesztelői szempontokkal
● Tesztelés megtervezése, végrehajtása; a tesztvégrehajtás felügyelete
● Teszt automaták implementálása
● Részvétel a teszt keretrendszer fejlesztésében
● Visszajelzés adása a tesztcsapat számára
● Tesztjelentések, tesztjegyzőkönyvek elkészítése
● Continuous integration szkriptek karbantartása

Projekthez kapcsolódó feladatok:
● Projekt előkészítésben való részvétel (tender anyag készítése, véleményezése)
● Termék kockázatok felismerése, figyelembe vétele
● Termék, és projekt kockázatok jelzése a menedzsment felé
● Üzleti igények, user story-k megértése, elemzése tesztelői szempontból
● Javaslattétel user story-k pontosítására, további user story-k megfogalmazására
● Folyamatos párbeszéd a csapattal, és a product owner-ekkel

Elvárások

Szakmai elvárások:

Webservice tesztautomatizálásban szerzett legalább 2-3+ év tapasztalat
Tesztelési alapismeretek
Tesztesetírási tapasztalat
Hibakezelő rendszer használata (pl.: Jira, Bugzilla, Spira, HP QC, stb.)
Webalkalmazások tesztelésében szerzett tapasztalat
Continuous Integration ismerete (pl.: Jenkins, GO)
Java programozási tapasztalat
Verziókezelő ismerete (Pl.: Git)
SQL ismeretek
Szakmai angol nyelv ismerete írásban

Személyiségre vonatkozó elvárások:

Ügyfélorientált és felhasználóbarát gondolkodásmód
Analitikus probléma – megközelítés
Jó kommunikációs készség
Agilis csapatmunkára való nyitottság
Rugalmasság
Eredményorientált szemlélet
Kreativitás

Előnyt jelent

Felsőfokú végzettség műszaki területen
RestAssured
API tesztelő tool ismerete (Pl.: JMeter, Postman, SoapUI)
noSQL DB ismeret (MongoDB, Redis, InfluxDB)
Batch vagy shell script alapszintű ismeret
Atlassian termék ismerete (Jira, Confluence, Bitbucket)

Amit kínálunk:

● Változatos hazai és nemzetközi projektek a legmodernebb technológiákra alapozva (Enterprise környezet)
● Üzletileg kritikus, magas rendelkezésre állású IT rendszerek fejlesztése (és üzemeltetése)
● Komplex, felelősségteljes munka a rendszerek fejlesztésében
● Szakmai képzéseken, konferenciákon való részvételi lehetőség
● Stabil vállalat, fiatalos munkahely
● Dinamikus, szakmailag tapasztalat, széles látókörű kollégák, csapat és vezetőség
● Jól megközelíthető, felszerelt modern iroda
● Versenyképes bérezés

[leiras_rovid] => Jelentős méretű IT projekteket (állami és versenyszférából érkező) szállító partnerünk számára keresünk Senior tesztelőket. Hazai jelenlét mellett komoly fókusz van a nemzetközi porondon is. A cég sok éves múlttal rendelkezik, büszkék arra, hogy rövid határidőre sikerült leszállítaniuk robosztus rendszereiket. Scrum csapatokban dolgoznak, így hasznos, ha van ilyen irányú ismereted, tapasztalatod. [cim] => Senior tesztautomatizáló (SE-8104) [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => [email] => Dora.Kerezsi@jobsgarden.hu [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-08-04 09:13:33 [lekeres_datum] => 2020-08-04 09:13:33 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 50047 [kulso_id] => a0fc000000ytxg7mae [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 75 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 50047 [munkak_num] => 86 [jelentkezes_num] => 9 [cegnev] => Jobsgarden Kft. [weboldal] => https://www.jobsgarden.hu/ [telefonszam] => 709779904 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 50047 [vezeteknev] => Laczkó [keresztnev] => Hajnalka [felhasznalonev] => worklinejobsgarden [jelszo] => 7f6a51de3bcd368c29f7b0e93c2ad98c [email] => Hajnalka.Laczko@jobsgarden.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-05-04 09:28:56 [bejelentkezes_datum] => 2020-05-04 09:28:56 [hirlevel_datum] => 2020-05-04 09:28:56 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )