Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 127306
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

      Megunta a kivitelezéseknél rendszeresen felmerülő váratlan problémákat és végre egy olyan vállalatnál szeretne elhelyezkedni, aki nemcsak ígér, de tesz is a hibák elkerülésért?

Az ország vezető klímatechnikai vállalatához, szervezeti bővülés miatt keressük azt a munkatársat, aki a cég által értékesített berendezéseket tesztkörnyezetben vizsgálja, a Magyarországon ismert kivitelezési eljárások alapján.

Partnerünk részt vesz a közvetlen klímatechnikai- és épületgépész projektek előkészítésében, tervezésében és teljes körű kivitelezésében. Legfontosabb tevékenysége, hogy segítséget nyújtson az egyre bonyolultabb klímaberendezésekkel kapcsolatos ajánlat adásban, tervezésben és üzembe helyezésben.

Célként tűzték ki, hogy termékeikről olyan működési tulajdonságokat és funkciókat tárjanak fel, amik még a gyártó által késztett leírásban sincs említve. Minden szükséges eszközt biztosítanak a profi munkavégzéshez (pl.: felszerelt-beüzemelt légkondicionáló akadémia)

Ha egy igazán profi csapat tagja szeretne lenni és rendelkezik fűtési/hűtési, hidraulikus rendszerekkel kapcsolatos tapasztalattal, Jelentkezzen!

Feladatok:

Elvárások:

Előnyök:

Juttatások, ajánlat:

Munkavégzés helye:

Pozíció területei:

Egyéb információk:

Nyelvtudás:

Munkatapasztalat:

Pozíciószint:

Elvárt végzettség:

[leiras_rovid] => Megunta a kivitelezéseknél rendszeresen felmerülő váratlan problémákat és végre egy olyan vállalatnál szeretne elhelyezkedni, aki nemcsak ígér, de tesz is a hibák elkerülésért? Az ország vezető klímatechnikai... [cim] => TERMÉKMÉRNÖK (ÉPÜLETGÉPÉSZET) [bersav] => [hely] => Országos [hely_id] => 22 [telepules] => [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => http://bap.hu/allasajanlat/14721/termekmernok-epuletgepeszet [email] => [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => BECK AND PARTNERS [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-08-18 08:07:57 [lekeres_datum] => 2020-08-18 08:07:57 [premium_datum] => 2020-09-17 10:07:55 [lejarat_datum] => 2020-09-17 10:07:55 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 50142 [kulso_id] => 14721 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 51 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 50142 [munkak_num] => 181 [jelentkezes_num] => 1 [cegnev] => BECK AND PARTNERS [weboldal] => https://www.bap.hu/ [telefonszam] => 209999256 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 50142 [vezeteknev] => Nagy [keresztnev] => Zoltán [felhasznalonev] => bapworkline [jelszo] => 01f82f7d26b1561342f9c0e853d5673f [email] => nagyz@bap.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-05-25 08:18:33 [bejelentkezes_datum] => 2020-05-25 08:18:33 [hirlevel_datum] => 2020-05-25 08:18:33 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )