Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 127313
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

      Rendelkezel már könyvelői tapasztalattal, de új kihívást keresel?
Nemzetközi gyártócégnél szerzett tapasztalat jól mutatna az Önéletrajzodban?

Ha ezek alapján magadra ismertél, akkor Junior Könyvelői pozíciónkat neked találták ki!

Partnerünk egyedisége az indiai vállalati kultúra, amely az emberek által létrehozott értékeket helyezi a középpontba, magas szintű szakmai feltételek mellett. A vállalat 1970. óta működik sikeresen, amely 18 gyártóhelyszíne után hazánkat választotta, ahol főleg speciális csomagolóanyagok gyártásával foglalkoznak.

Feladatok:

Elvárások:

Juttatások, ajánlat:

Munkavégzés helye:

Pozíció területei:

Egyéb információk:

Nyelvtudás:

Munkatapasztalat:

Pozíciószint:

Elvárt végzettség:

[leiras_rovid] => Rendelkezel már könyvelői tapasztalattal, de új kihívást keresel? Nemzetközi gyártócégnél szerzett tapasztalat jól mutatna az Önéletrajzodban? Ha ezek alapján magadra ismertél, akkor Junior Könyvelői pozíció... [cim] => JUNIOR KÖNYVELŐ [bersav] => [hely] => Országos [hely_id] => 22 [telepules] => [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => http://bap.hu/allasajanlat/14728/junior-konyvelo [email] => [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => BECK AND PARTNERS [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-08-18 08:07:57 [lekeres_datum] => 2020-08-18 08:07:57 [premium_datum] => 2020-09-17 10:07:55 [lejarat_datum] => 2020-09-17 10:07:55 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 50142 [kulso_id] => 14728 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 55 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 50142 [munkak_num] => 181 [jelentkezes_num] => 1 [cegnev] => BECK AND PARTNERS [weboldal] => https://www.bap.hu/ [telefonszam] => 209999256 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 50142 [vezeteknev] => Nagy [keresztnev] => Zoltán [felhasznalonev] => bapworkline [jelszo] => 01f82f7d26b1561342f9c0e853d5673f [email] => nagyz@bap.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-05-25 08:18:33 [bejelentkezes_datum] => 2020-05-25 08:18:33 [hirlevel_datum] => 2020-05-25 08:18:33 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )