Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 127317
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

      Napjainkban minden gyorsan változik és bizonytalan. Ön mégis egy stabil munkahelyre vágyik? Ha szerzett már tapasztalatot minőségügyi terülten és tudja mit jelent az hogy PCB, akkor ez a lehetőség Önre vár!

Az elektromos autóipar lehet a megoldás, ha a hagyomámyos autóiparban már nem látja a jövőjét! Partnercégünk, aki Európában egyedülálló hight-tech gyártósorral rendelkezik, magas szervezeti bővülés miatt keresi azt a professzionális munkatársat, aki biztosítja a beszállított alkatrészek minőségét a nyomtatott áramkörök terén.

Ha szívesen foglalkozik nyomtatott áramkörrel, fontos Önnek a környezetünk kímélése, és szívesen dolgozna egy olyan vállalatnál, ahol folyamatos a technológiai és szervezeti bővülés, ahol nem áll meg a munka sőt gőzerővel megy tovább, akkor ne várjon tovább, Jelentkezzen!

Feladatok:

Elvárások:

Előnyök:

Juttatások, ajánlat:

Munkavégzés helye:

Pozíció területei:

Egyéb információk:

Nyelvtudás:

Munkatapasztalat:

Pozíciószint:

Elvárt végzettség:

[leiras_rovid] => Napjainkban minden gyorsan változik és bizonytalan. Ön mégis egy stabil munkahelyre vágyik? Ha szerzett már tapasztalatot minőségügyi terülten és tudja mit jelent az hogy PCB, akkor ez a lehetőség Önre vár! Az ele... [cim] => MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK [bersav] => [hely] => Országos [hely_id] => 22 [telepules] => [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => http://bap.hu/allasajanlat/14732/minosegbiztositasi-mernok [email] => [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => BECK AND PARTNERS [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-08-18 08:07:57 [lekeres_datum] => 2020-08-18 08:07:57 [premium_datum] => 2020-09-17 10:07:55 [lejarat_datum] => 2020-09-17 10:07:55 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 50142 [kulso_id] => 14732 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 54 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 50142 [munkak_num] => 175 [jelentkezes_num] => 2 [cegnev] => BECK AND PARTNERS [weboldal] => https://www.bap.hu/ [telefonszam] => 209999256 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 50142 [vezeteknev] => Nagy [keresztnev] => Zoltán [felhasznalonev] => bapworkline [jelszo] => 01f82f7d26b1561342f9c0e853d5673f [email] => nagyz@bap.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-05-25 08:18:33 [bejelentkezes_datum] => 2020-05-25 08:18:33 [hirlevel_datum] => 2020-05-25 08:18:33 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )