Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 127997
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

      Megbízónk piacvezető szerepet képvisel Magyarországon és külföldön egyaránt az analitikai és mikrobiológiai szolgáltatások területén. Partnereinknek mindig magas színvonalú, igényeikhez igazodó elemzési és tanácsadási szolgáltatásokat nyújtanak.
Immár második éve laborjuk ismételten megkapta a Superbrands Business Díjat.
Élelmiszerbiztonsági üzletágukhoz azonnali kezdéssel ÉRTÉKESÍTŐT keresnek.

Feladatok:

Elvárások:

Előnyök:

Juttatások, ajánlat:

Munkavégzés helye:

Pozíció területei:

Egyéb információk:

Munkatapasztalat:

Pozíciószint:

Elvárt végzettség:

[leiras_rovid] => Megbízónk piacvezető szerepet képvisel Magyarországon és külföldön egyaránt az analitikai és mikrobiológiai szolgáltatások területén. Partnereinknek mindig magas színvonalú, igényeikhez igazodó elemzési és ta... [cim] => ÉLELMISZERBIZTONSÁGI ÉRTÉKESÍTŐ [bersav] => [hely] => Országos [hely_id] => 22 [telepules] => [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => http://bap.hu/allasajanlat/14767/elelmiszerbiztonsagi-ertekesito [email] => [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-08-26 11:57:55 [lekeres_datum] => 2020-08-26 11:57:55 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 50142 [kulso_id] => 14767 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 39 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 50142 [munkak_num] => 175 [jelentkezes_num] => 2 [cegnev] => BECK AND PARTNERS [weboldal] => https://www.bap.hu/ [telefonszam] => 209999256 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 50142 [vezeteknev] => Nagy [keresztnev] => Zoltán [felhasznalonev] => bapworkline [jelszo] => 01f82f7d26b1561342f9c0e853d5673f [email] => nagyz@bap.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-05-25 08:18:33 [bejelentkezes_datum] => 2020-05-25 08:18:33 [hirlevel_datum] => 2020-05-25 08:18:33 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )