Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 128916
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Partnerünk az egyik legmeghatározóbb autóelektronikai gyártó központtal rendelkezik a világon. Elsősorban vezérlő elektronikákat gyárt automata sebességváltóhoz, ABS-hez, légzsákhoz, elektrohidraulikus szervóhoz, karosszériaelektronikához, fedélzeti számítógéphez, valamint ESP és tolatóradar szenzorokat és komplett műszerfalakat is.Az alábbi pozícióba keressük hosszú távra új munkatársainkat:  Jelentkezzen még ma!

Feladatok

Elvárások

Előnyök

Amit ajánlunk

[leiras_rovid] =>

Partnerünk az egyik legmeghatározóbb autóelektronikai gyártó központtal rendelkezik a világon. Elsősorban vezérlő elektronikákat gyárt automata sebességváltóhoz, ABS-hez, légzsákhoz, elektrohidraulikus szervóhoz, karosszériaelektronikához, fedélzeti számítógéphez, valamint ESP és tolatóradar szenzorokat és komplett műszerfalakat is.Az alábbi pozícióba keressük hosszú távra új munkatársainkat:Jelentkezzen még ma!

[cim] => Operátor [bersav] => [hely] => Heves megye [hely_id] => 10 [telepules] => Hatvan [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => [email] => job46691.phu@prohumanallas.hu [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Prohuman [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-09-04 10:38:41 [lekeres_datum] => 2020-09-04 10:38:41 [premium_datum] => 2020-10-04 12:31:13 [lejarat_datum] => 2020-09-30 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49873 [kulso_id] => 5f4e1baae9ad2b68e02d402f [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 52 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49873 [munkak_num] => 119 [jelentkezes_num] => 5 [cegnev] => Prohuman [weboldal] => https://www.prohuman.hu/ [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49873 [vezeteknev] => Vati [keresztnev] => Csenge [felhasznalonev] => prohumanworkline [jelszo] => e06e379ba6c04f56924178130e2d6347 [email] => Vati.Csenge@prohuman.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-03-30 11:17:57 [bejelentkezes_datum] => 2020-03-30 11:17:57 [hirlevel_datum] => 2020-03-30 11:17:57 [updated_at] => 2020-03-30 15:24:24 [bounce] => ) ) )