Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 129151
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Tengeri szállítmányozással, logisztikával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

VÁMÜGYINTÉZŐ

Az álláshoz tartozó elvárások
Minimum középfokú végzettség
Vámügyintéző végzettség (OKJ)
Min. 1+ év vámügyintézői területen szerzett tapasztalat (import és export területen)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent
Kompakt Zoll vagy egyéb vámprogram ismerete
MS Office felhasználói szintű ismerete
Vámszabályok naprakész ismerete
Precíz munkavégzés
Jó problémamegoldó képesség
ügyfél-orientáltság

Főbb feladatok, munkák
Import-export vámkezelések bonyolítása
Árutovábbítási eljárás érkeztetése, lezárása egyszerűsített eljárásban
Vámtarifaszámok meghatározása, ellenőrzése
Közreműködés a hatóságok által lefolytatott vizsgálatokban, ellenőrzésekben
Nyilvántartások naprakész vezetése- jelentések leadása a NAV felé
Hatóságokkal való kapcsolattartás

Amit kínálunk
Versenyképes kompenzációs csomag
Stabil vállalati háttér
Fiatal, dinamikus csapat
Home Office lehetőségek

Munkavégzés helye
Budapest, X. Kerület [leiras_rovid] =>

Tengeri szállítmányozással, logisztikával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat VÁMÜGYINTÉZŐ pozícióba

[cim] => VÁMÜGYINTÉZŐ [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => http://www.worklife.hu/hirdetes/3384/ [email] => _csanady@worklife.hu [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => WORKLIFE HUNGARY [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-09-10 12:36:59 [lekeres_datum] => 2020-09-10 12:36:59 [premium_datum] => 2020-10-10 14:36:59 [lejarat_datum] => 2020-11-02 22:37:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 47881 [kulso_id] => 3448 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 32 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 47881 [munkak_num] => 79 [jelentkezes_num] => 73 [cegnev] => WORKLIFE HUNGARY [weboldal] => [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 47881 [vezeteknev] => Csanády [keresztnev] => József Frigyes [felhasznalonev] => worklife [jelszo] => 182a785795d864bcb1d58d1c8dfb0a0f [email] => _csanady@worklife.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 176.63.28.11 [datum] => 2015-10-12 10:11:28 [bejelentkezes_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [hirlevel_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [updated_at] => 2020-03-02 14:38:41 [bounce] => ) ) )