Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 129152
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Tengeri szállítmányozással, logisztikával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

OCEAN EXPORT OPERATOR (Chinese language)

Az álláshoz tartozó elvárások
Kínai nyelv anyanyelvi szintű használata
Társalgási Angol nyelvtudás és Magyar nyelvismeret feltétel
Legalább fuvarszervezői tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent
MS Office felhasználói szintű ismerete
Import/export tengeri fuvarszervezői szállítmányozási tapasztalat
Precíz munkavégzés
Jó problémamegoldó képesség
Ügyfél-orientáltság

Főbb feladatok, munkák
Import/export fuvarfeladatok szervezése, támogatása (FCL)
Folyamatos kapcsolattartás a hajóstársaságokkal és alvállalkozókkal
Kapcsolódó dokumentumok és nyilvántartások vezetése
Adminisztratív feladatok ellátása
Fuvarszámlák ellenőrzése
Jelentések, riportok készítése

Amit kínálunk
Versenyképes kompenzációs csomag
Stabil vállalati háttér
Fiatal, dinamikus csapat
Home Office lehetőségek

Munkavégzés helye
Budapest, X. Kerület [leiras_rovid] =>

Tengeri szállítmányozással, logisztikával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat OCEAN EXPORT OPERATOR (Chinese language) pozícióba

[cim] => OCEAN EXPORT OPERATOR (Chinese language) [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => http://www.worklife.hu/hirdetes/3385/ [email] => _csanady@worklife.hu [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => WORKLIFE HUNGARY [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-09-10 12:36:59 [lekeres_datum] => 2020-09-10 12:36:59 [premium_datum] => 2020-10-10 14:36:59 [lejarat_datum] => 2020-11-02 22:41:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 47881 [kulso_id] => 3449 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 34 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 47881 [munkak_num] => 79 [jelentkezes_num] => 73 [cegnev] => WORKLIFE HUNGARY [weboldal] => [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 47881 [vezeteknev] => Csanády [keresztnev] => József Frigyes [felhasznalonev] => worklife [jelszo] => 182a785795d864bcb1d58d1c8dfb0a0f [email] => _csanady@worklife.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 176.63.28.11 [datum] => 2015-10-12 10:11:28 [bejelentkezes_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [hirlevel_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [updated_at] => 2020-03-02 14:38:41 [bounce] => ) ) )