Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 129366
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>  Irodalomkutatás Riportok készítése SQL lekérdezések készítése Egyéb ad hoc jellegű feladatok elvégzése

Gyógyszeriparban dolgozó partnercégünk az IQVIA Solutions Services Kft. elkötelezte magát az emberi egészség előmozdításában. Céljuk, hogy segítsék az élettudománnyal foglalkozó cégek fejlődését és eredményességét.

A jelenleg kialakult egészségügyi helyzetben is számítunk a jelentkezésedre. Skype interjú, a munkahelyen gondos odafigyelés és adott esetben otthoni munkavégzési lehetőség vár.

Feladatok:

Elvárások:

Munkaidő

Amit kínálunk

[leiras_rovid] => Irodalomkutatás Riportok készítése SQL lekérdezések készítése Egyéb ad hoc jellegű feladatok elvégzése [cim] => Riportkészítési gyakornok [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Budapest VI. [munkaido] => Részmunkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => viragos.regina@minddiak.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => MIND-DIÁK SZÖVETKEZET [kapcsolattarto] => Virágos Regina [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-09-10 12:40:08 [lekeres_datum] => 2020-09-10 12:40:08 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-10-02 23:59:59 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 68 [kulso_id] => 32031 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 22 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 68 [munkak_num] => 108 [jelentkezes_num] => 40 [cegnev] => MIND-DIÁK SZÖVETKEZET [weboldal] => https://www.minddiak.hu/ [telefonszam] => 3612678686 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 68 [vezeteknev] => Ildikó [keresztnev] => Schneider [felhasznalonev] => minddiak [jelszo] => 496000f469cf617ab439abd287920090 [email] => _schneider.ildiko@humancentrum.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 81.182.209.154 [datum] => 2009-05-28 11:23:29 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-19 13:59:12 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 2020-03-02 14:39:26 [bounce] => ) ) )