Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 131209
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Távközlési- és űripari fejlesztő cég megbízásából keresünk teljes munkaidős határterületi passzív mikrohullámú eszközök fejlesztési és gyártási folyamatainak biztosítására szakember munkatársat az alábbi pozícióba:

TERMÉKFEJLESZTŐ (FOLYAMATFEJLESZTŐ) MÉRNÖK

Az álláshoz tartozó elvárások
Elektronikai iparban és/vagy számítógépes tervezésben, szimulációban szerzett 3-5 év szakmai tapasztalat
Mechatronikai mérnök, villamosmérnök vagy gépészmérnök területen szerzett felsőfokú végzettség
tárgyalóképes angol nyelvtudás
3D CAD tervezőrendszer/szoftver ismeret
Megérti és használja szakterületének jellemző online és nyomtatott szakirodalmát magyar és idegen nyelven, e tudás birtokában folyamatosan megújul.
Precizitás, alaposság és rendszerszemlélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent
Jó kommunikációs készség, vezetői tapasztalat
Automatizálásban, géptervezésben szerzett szakmai tapasztalat,
Mechatronikai ismeretek,
Méréstechnikai ismeretek,
Anyagtudományokban jártasság
Előny SAP ismerete

Főbb feladatok, munkák
A gépészetet az elektronikával, elektrotechnikával szinergikusan integrálni, és rutinszerű tervezési feladatok (CAD, termális és elektromágneses szimulációk) végrehajtását kivitelezni
A folyamatok üzemeltetésére és fenntartására, folyamat- és termelésirányítás energiahatékony és környezettudatos megszervezése, a műszaki fejlesztés és tervezés átlagos bonyolultságú feladatainak ellátása
Folyamatszemléletű, önálló munkavégzés és a minőségirányítási rendszer, fejlesztése, hatékony működtetése, ellenőrzése és naprakészen tartása az ISO 9001:2015, ESCC és az ECSS szabványoknak megfelelően.
Kritikus termékparaméterek azonosítása és az ehhez kapcsolódó mérési metódus kialakítása, mérési technológia keresése,
Gyártási folyamatok felülvizsgálata, alternatív megoldások keresése
Kapcsolódó projektekben való részvétel, részleg tevékenységeinek menedzsmentje, szoros együttműködésben a fejlesztő és gyártó részlegekkel, alegységekkel.

Amit kínálunk
Versenyképes bérezés
Utazási támogatás
Egyedülálló tapasztalatszerzési lehetőség űripari terméktervezésben és minőségbiztosítási rendszerben

Munkavégzés helye
Érd [leiras_rovid] =>

Távközlési- és űripari fejlesztő cég megbízásából keresünk teljes munkaidős határterületi passzív mikrohullámú eszközök fejlesztési és gyártási folyamatainak biztosítására szakember munkatársat TERMÉKFEJLESZTŐ (FOLYAMATFEJLESZTŐ) MÉRNÖK pozícióba

[cim] => TERMÉKFEJLESZTŐ (FOLYAMATFEJLESZTŐ) MÉRNÖK [bersav] => [hely] => Országos [hely_id] => 22 [telepules] => [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => http://www.worklife.hu/hirdetes/3406/ [email] => _csanady@worklife.hu [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => WORKLIFE HUNGARY [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-09-29 12:04:39 [lekeres_datum] => 2020-09-29 12:04:39 [premium_datum] => 2020-10-29 14:04:39 [lejarat_datum] => 2020-12-24 11:32:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 47881 [kulso_id] => 3470 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 84 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 47881 [munkak_num] => 91 [jelentkezes_num] => 126 [cegnev] => WORKLIFE HUNGARY [weboldal] => [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 47881 [vezeteknev] => Csanády [keresztnev] => József Frigyes [felhasznalonev] => worklife [jelszo] => 182a785795d864bcb1d58d1c8dfb0a0f [email] => _csanady@worklife.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 176.63.28.11 [datum] => 2015-10-12 10:11:28 [bejelentkezes_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [hirlevel_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [updated_at] => 2020-03-02 14:38:41 [bounce] => ) ) )