Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 131211
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Mikrohullámú ferrites eszközöket (cirkulátort és izolátort) tervező és gyártó vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba

MIKROHULLÁMÚ FEJLESZTŐMÉRNÖK

Az álláshoz tartozó elvárások
Szakirányú egyetemi végzettség
Középfokú angol nyelvtudás
Jártasság az RF és mikrohullámú tervezőrendszerek használatában és a mikrohullámú méréstechnikában
Önálló munkavégző képesség, kreativitás
Képesség a szakmai önfejlesztésre
Jó problémamegoldó készség
Precizitás, alaposság, rugalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent
Szakmai tapasztalat hasonló területen
Ansys HFSS ismerete
Minőségbiztosítási ismeretek: ISO9001, AS9100
RF konstrukciós technológiák terén való jártasság
Termékfejlesztésben és dokumentálásban szerzett tapasztalatok
Jó kommunikációs készség

Főbb feladatok, munkák
Mikrohullámú ferrites eszközök (cirkulátorok és izolátorok) fejlesztése, tervezése, tesztelése és dokumentálása
Tervezés és fejlesztés Ansys HFSS szimulációs szoftver segítségével
Fejlesztési mintadarabok legyártásának elvégzése
Tesztelés vektor-network analizátorral
Ajánlatok, pályázatok műszaki előkészítésében való közreműködés

Megbízóról:
Mikrohullámú ferrites eszközöket (cirkulátort és izolátort) tervező és gyártó vállalatként a világ számos országába szállítják termékeiket. Ezek az eszközök meghatározó alkatrészei a telekommunikációs ipar, a védelmi ipar és az űripar számára

Amit kínálunk
Versenyképes fizetés és juttatások
Változatos feladatok, folyamatos fejlődési és tanulási lehetőségek

Munkavégzés helye
Érd [leiras_rovid] =>

Mikrohullámú ferrites eszközöket (cirkulátort és izolátort) tervező és gyártó vállalat megbízásából keresünk munkatársat MIKROHULLÁMÚ FEJLESZTŐMÉRNÖK pozícióba

[cim] => MIKROHULLÁMÚ FEJLESZTŐMÉRNÖK [bersav] => [hely] => Országos [hely_id] => 22 [telepules] => [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => http://www.worklife.hu/hirdetes/3408/ [email] => _csanady@worklife.hu [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => WORKLIFE HUNGARY [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-09-29 12:04:39 [lekeres_datum] => 2020-09-29 12:04:39 [premium_datum] => 2020-10-29 14:04:39 [lejarat_datum] => 2020-12-24 11:41:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 47881 [kulso_id] => 3472 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 39 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 47881 [munkak_num] => 100 [jelentkezes_num] => 104 [cegnev] => WORKLIFE HUNGARY [weboldal] => [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 47881 [vezeteknev] => Csanády [keresztnev] => József Frigyes [felhasznalonev] => worklife [jelszo] => 182a785795d864bcb1d58d1c8dfb0a0f [email] => _csanady@worklife.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 176.63.28.11 [datum] => 2015-10-12 10:11:28 [bejelentkezes_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [hirlevel_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [updated_at] => 2020-03-02 14:38:41 [bounce] => ) ) )