Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 131521
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

      Ügyfelünk az emelővillás targoncák és a raktártechnikai gépek világviszonylatában az egyik vezető gyártó.

Megbízónk ügyfelei számára intralogisztikai, nagy teljesítményű megoldásokat fejleszt. Ennek alapjául elektromos és dízel üzemű targoncák, raktártechnikai gépek, raklapemelők, flottakezelő szoftver, automatizálási megoldások, vezetéstámogató rendszerek, finanszírozási ajánlatok, valamint a targoncákkal kapcsolatos szolgáltatások és a kezelők szakképzése szolgál.

Ügyfelünk termékei a világ minden részén egyet jelentenek a prémium minőséggel, a megbízhatósággal, a német precizitással.

Jelenleg csapatbővítés céljából keresünk hozzájuk MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ kollégát.

Ellátandó megyék: BUDAPEST ÉS PEST MEGYE

Feladatok:

Elvárások:

Előnyök:

Juttatások, ajánlat:

Munkavégzés helye:

Pozíció területei:

Egyéb információk:

Nyelvtudás:

Munkatapasztalat:

Pozíciószint:

Elvárt végzettség:

[leiras_rovid] => Ügyfelünk az emelővillás targoncák és a raktártechnikai gépek világviszonylatában az egyik vezető gyártó. Megbízónk ügyfelei számára intralogisztikai, nagy teljesítményű megoldásokat fejleszt. Ennek alapjá... [cim] => MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ (BUDAPEST ÉS PEST MEGYE) [bersav] => [hely] => Országos [hely_id] => 22 [telepules] => [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => http://bap.hu/allasajanlat/14677/muszaki-ertekesito-budapest-es-pest-megye [email] => [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-10-05 06:54:33 [lekeres_datum] => 2020-10-05 06:54:33 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 50142 [kulso_id] => 14677 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 27 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 50142 [munkak_num] => 205 [jelentkezes_num] => 13 [cegnev] => BECK AND PARTNERS [weboldal] => https://www.bap.hu/ [telefonszam] => 209999256 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 50142 [vezeteknev] => Nagy [keresztnev] => Zoltán [felhasznalonev] => bapworkline [jelszo] => 01f82f7d26b1561342f9c0e853d5673f [email] => nagyz@bap.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-05-25 08:18:33 [bejelentkezes_datum] => 2020-05-25 08:18:33 [hirlevel_datum] => 2020-05-25 08:18:33 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )