Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 131608
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

      Szeretnél műszaki cikkek értékesítésével foglalkozni?
Szeretnél egy stabil, hosszútávú munkalehetőséget, ahol a munkaadó korrekt, és még bónuszt is szerezhetsz ?

Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, TÉGED keresünk!

Ügyfelünk Magyarország egyik villamossági anyag kereskedelemmel foglalkozó cége, folyamatosan bővülő csapatukba keresnek most MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ munkatársat PÉCSRE.

Pályakezdők és tapasztaltabb szakemberek számára is ideális lehetőség!

Feladatok:

Elvárások:

Előnyök:

Juttatások, ajánlat:

Munkavégzés helye:

Pozíció területei:

Egyéb információk:

Munkatapasztalat:

Pozíciószint:

Elvárt végzettség:

[leiras_rovid] => Szeretnél műszaki cikkek értékesítésével foglalkozni? Szeretnél egy stabil, hosszútávú munkalehetőséget, ahol a munkaadó korrekt, és még bónuszt is szerezhetsz ? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, T [cim] => MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ (PÉCS) [bersav] => [hely] => Országos [hely_id] => 22 [telepules] => [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => http://bap.hu/allasajanlat/14867/muszaki-ertekesito-pecs [email] => [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-10-05 06:54:34 [lekeres_datum] => 2020-10-05 06:54:34 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 50142 [kulso_id] => 14867 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 25 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 50142 [munkak_num] => 205 [jelentkezes_num] => 18 [cegnev] => BECK AND PARTNERS [weboldal] => https://www.bap.hu/ [telefonszam] => 209999256 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 50142 [vezeteknev] => Nagy [keresztnev] => Zoltán [felhasznalonev] => bapworkline [jelszo] => 01f82f7d26b1561342f9c0e853d5673f [email] => nagyz@bap.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-05-25 08:18:33 [bejelentkezes_datum] => 2020-05-25 08:18:33 [hirlevel_datum] => 2020-05-25 08:18:33 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )