Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 131717
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

A világ egyik legnagyobb, autóipari lengéscsillapító rugókat beszállító vállalata megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

GÉPBEÁLLÍTÓ

Az álláshoz tartozó elvárások
Középfokú végzettség
Tömeggyártásban szerzett tapasztalat
Gépbeállítói munkakörben szerzett tapasztalat elengedhetetlen
Többműszakos tevékenység vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent
Emelőgépkezelő szakképesítés (Daru)
Targoncavezető szakképesítés, gépkezelő jogosítványok (3324,3312)
Munkatársak irányításában szerzett gyakorlat

Főbb feladatok, munkák
Automata gyártóberendezések beállítása, felügyelete
Heti karbantartások elvégzése, hibák észlelése, javítása
Termék ellenőrzések, folyamatközi mérések elvégzése
Fejlesztési javaslatok, kaizen tevékenységben való részvétel
Gyártás közben használatos dokumentumok alkalmazása, vezetése
Esetlegesen a gyártósorhoz tartozó munkavállalók beosztása, munkájának felügyelete

Amit kínálunk
Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
Multinacionális környezet
Hosszútávú munkalehetőség
Világszínvonalú technológiák elsajátítása
Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye
Tata [leiras_rovid] =>

A világ egyik legnagyobb, autóipari lengéscsillapító rugókat beszállító vállalata megbízásából keresünk munkatársat GÉPBEÁLLÍTÓ pozícióba

[cim] => GÉPBEÁLLÍTÓ [bersav] => [hely] => Országos [hely_id] => 22 [telepules] => [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => http://www.worklife.hu/hirdetes/3415/ [email] => _csanady@worklife.hu [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => WORKLIFE HUNGARY [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-10-05 06:56:10 [lekeres_datum] => 2020-10-05 06:56:10 [premium_datum] => 2020-11-04 08:56:10 [lejarat_datum] => 2020-10-30 07:05:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 47881 [kulso_id] => 3479 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 29 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 47881 [munkak_num] => 100 [jelentkezes_num] => 94 [cegnev] => WORKLIFE HUNGARY [weboldal] => [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 47881 [vezeteknev] => Csanády [keresztnev] => József Frigyes [felhasznalonev] => worklife [jelszo] => 182a785795d864bcb1d58d1c8dfb0a0f [email] => _csanady@worklife.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 176.63.28.11 [datum] => 2015-10-12 10:11:28 [bejelentkezes_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [hirlevel_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [updated_at] => 2020-03-02 14:38:41 [bounce] => ) ) )