Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 132301
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

      Gépész szakemberként minőségi munkát szeretne végezni, egy megbízható vállalatnál?
Az elméleti ismereteit a gyakorlatban is alkalmazza?
Elege van, hogy folyamatosan úton van és szeretne egy kiszámíthatóbb munkát, ahol szakmai tudása sem veszik kárba?
Folyamatos fejlődésre és innovációra törekszik?

Ha ezek igazak Önre, akkor ez a lehetőség Önnek szól!

Ügyfelünk közel 13 éve alakult mérnökiroda, akik megrendelőik számára komplex mérnöki és kivitelezési szolgáltatásokat biztosítanak.

Filozófiájuk a tervezünk és megvalósítunk, ami a vállalat töretlen sikerét is mutatja a magyar piacon.

Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk AJÁNLATADÓ MUNKATÁRS (GÉPÉSZETI TERÜLETEN) kollégát.

Feladatok:

Elvárások:

Előnyök:

Juttatások, ajánlat:

Munkavégzés helye:

Pozíció területei:

Egyéb információk:

Munkatapasztalat:

Pozíciószint:

Elvárt végzettség:

[leiras_rovid] => Gépész szakemberként minőségi munkát szeretne végezni, egy megbízható vállalatnál? Az elméleti ismereteit a gyakorlatban is alkalmazza? Elege van, hogy folyamatosan úton van és szeretne egy kiszámíthatóbb munkát... [cim] => AJÁNLATADÓ MUNKATÁRS (GÉPÉSZETI TERÜLETEN) [bersav] => [hely] => Országos [hely_id] => 22 [telepules] => [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => http://bap.hu/allasajanlat/14929/ajanlatado-munkatars-gepeszeti-teruleten [email] => [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-10-07 08:11:57 [lekeres_datum] => 2020-10-07 08:11:57 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 50142 [kulso_id] => 14929 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 80 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 50142 [munkak_num] => 204 [jelentkezes_num] => 24 [cegnev] => BECK AND PARTNERS [weboldal] => https://www.bap.hu/ [telefonszam] => 209999256 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 50142 [vezeteknev] => Nagy [keresztnev] => Zoltán [felhasznalonev] => bapworkline [jelszo] => 01f82f7d26b1561342f9c0e853d5673f [email] => nagyz@bap.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-05-25 08:18:33 [bejelentkezes_datum] => 2020-05-25 08:18:33 [hirlevel_datum] => 2020-05-25 08:18:33 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )