Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 132305
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

      Megbízónk egy olyan környezetbarát piacvezető nemzetközi cég, amely innovatív, minőségi és egyben egyedi igényeket is kielégítő költséghatékony technológiák széles választékát kínálja ügyfeleinek az alkatrészek tisztításában, az ipari veszélyes és vegyi hulladékok begyűjtésében.

Az új technológiák megismertetésére, bővülő ügyfélkörünk kiszolgálására és feltérképezésére

Értékesítő/műszaki tanácsadókat keresünk a következő térség valamelyikének lefedésére:
• Gödöllő-Cegléd-Gyöngyös
• Szombathely-Sümeg-Zalaegerszeg
• Miskolc-Debrecen-Nyíregyháza
• Jászberény-Cegléd-Kiskunfélegyháza-Dunaföldvár-Érd

Feladatok:

Elvárások:

Juttatások, ajánlat:

Munkavégzés helye:

Pozíció területei:

Egyéb információk:

Munkatapasztalat:

Pozíciószint:

Elvárt végzettség:

[leiras_rovid] => Megbízónk egy olyan környezetbarát piacvezető nemzetközi cég, amely innovatív, minőségi és egyben egyedi igényeket is kielégítő költséghatékony technológiák széles választékát kínálja ügyfeleinek az alka... [cim] => Értékesítő/műszaki tanácsadó [bersav] => [hely] => Országos [hely_id] => 22 [telepules] => [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => http://bap.hu/allasajanlat/14942/ertekesito-muszaki-tanacsado [email] => [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-10-07 08:11:57 [lekeres_datum] => 2020-10-07 08:11:57 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 50142 [kulso_id] => 14942 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 35 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 50142 [munkak_num] => 205 [jelentkezes_num] => 19 [cegnev] => BECK AND PARTNERS [weboldal] => https://www.bap.hu/ [telefonszam] => 209999256 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 50142 [vezeteknev] => Nagy [keresztnev] => Zoltán [felhasznalonev] => bapworkline [jelszo] => 01f82f7d26b1561342f9c0e853d5673f [email] => nagyz@bap.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-05-25 08:18:33 [bejelentkezes_datum] => 2020-05-25 08:18:33 [hirlevel_datum] => 2020-05-25 08:18:33 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )