Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 133069
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

      A BECK AND PARTNERS több mint 10 éve folyamatosan növekvő tanácsadó és fejvadász cég. Munkánk eredményeként évente több száz álláskeresőnek segítünk munkát találni. Kidolgozott karrierút, fiatalos csapat és szakmai fejlődési lehetőség várja az elkötelezett, kitartó kollégákat. Saját fejvadász csapatainkba keresünk most HR gyakornokokat részmunkaidőben!

Feladatok:

Elvárások:

Juttatások, ajánlat:

Munkavégzés helye:

Pozíció területei:

Egyéb információk:

Nyelvtudás:

Munkatapasztalat:

Pozíciószint:

Elvárt végzettség:

[leiras_rovid] => A BECK AND PARTNERS több mint 10 éve folyamatosan növekvő tanácsadó és fejvadász cég. Munkánk eredményeként évente több száz álláskeresőnek segítünk munkát találni. Kidolgozott karrierút, fiatalos csapat és... [cim] => GYAKORNOK (HR terület) [bersav] => [hely] => Országos [hely_id] => 22 [telepules] => [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => http://bap.hu/allasajanlat/14984/gyakornok-hr-terulet [email] => [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => BECK AND PARTNERS [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-10-15 07:21:24 [lekeres_datum] => 2020-10-15 07:21:24 [premium_datum] => 2020-11-14 09:21:22 [lejarat_datum] => 2020-11-14 09:21:22 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 50142 [kulso_id] => 14984 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 11 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 50142 [munkak_num] => 194 [jelentkezes_num] => 14 [cegnev] => BECK AND PARTNERS [weboldal] => https://www.bap.hu/ [telefonszam] => 209999256 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 50142 [vezeteknev] => Nagy [keresztnev] => Zoltán [felhasznalonev] => bapworkline [jelszo] => 01f82f7d26b1561342f9c0e853d5673f [email] => nagyz@bap.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-05-25 08:18:33 [bejelentkezes_datum] => 2020-05-25 08:18:33 [hirlevel_datum] => 2020-05-25 08:18:33 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )