Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 133072
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

      Szeretnél egy fiatalos csapat tagja lenni, ahol gyakorlati tudást is szerezhetsz?
Partnerünk közel 30 éve gyárt vörös és sárgaréz alapanyagból kiváló minőségű csőszerelvény termékeket. Csatlakozz te is, hogy még sikeresebbek lehessenek!

Feladatok:

Elvárások:

Juttatások, ajánlat:

Munkavégzés helye:

Pozíció területei:

Egyéb információk:

Nyelvtudás:

Munkatapasztalat:

Pozíciószint:

Elvárt végzettség:

[leiras_rovid] => Szeretnél egy fiatalos csapat tagja lenni, ahol gyakorlati tudást is szerezhetsz? Partnerünk közel 30 éve gyárt vörös és sárgaréz alapanyagból kiváló minőségű csőszerelvény termékeket. Csatlakozz te is, hogy m [cim] => TERMELÉS TERVEZŐ [bersav] => [hely] => Országos [hely_id] => 22 [telepules] => [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => http://bap.hu/allasajanlat/14989/termeles-tervezo [email] => [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => BECK AND PARTNERS [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-10-15 07:21:24 [lekeres_datum] => 2020-10-15 07:21:24 [premium_datum] => 2020-11-14 09:21:22 [lejarat_datum] => 2020-11-14 09:21:22 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 50142 [kulso_id] => 14989 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 18 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 50142 [munkak_num] => 205 [jelentkezes_num] => 17 [cegnev] => BECK AND PARTNERS [weboldal] => https://www.bap.hu/ [telefonszam] => 209999256 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 50142 [vezeteknev] => Nagy [keresztnev] => Zoltán [felhasznalonev] => bapworkline [jelszo] => 01f82f7d26b1561342f9c0e853d5673f [email] => nagyz@bap.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-05-25 08:18:33 [bejelentkezes_datum] => 2020-05-25 08:18:33 [hirlevel_datum] => 2020-05-25 08:18:33 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )