Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 133740
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Több évtizedes múltra visszatekintő szállodalánc megbízásából keresünk önálló munkavégzéssel dolgozni tudó, pontos, dinamikus, munkatársat rész, vagy teljes munkaidőbe az alábbi pozícióba:

BÉRSZÁMFEJTŐ, MUNKAÜGYI ELŐADÓ

Az álláshoz tartozó elvárások
Munkaügyi, Bérszámfejtő képesítés
Naprakész munkajogi, adózási, ismeretek
Magabiztos MS Office (Word, Excel) ismeret
Önálló, pontos, precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent
Referenciával igazolt szakmai tapasztalat
Pénzügyi, számviteli gyakorlat

Főbb feladatok, munkák
Havi és hó közi munkabérek (havi bér, túlóra pótlékok) elszámolása, bérszámfejtése
Béren kívüli juttatások ügyintézése
Adó- és járulékbevallások, adatszolgáltatások elkészítése
Személyügyi adminisztráció naprakész vezetése
Munkaviszony létesítésével, illetve megszüntetésével összefüggő dokumentáció elkészítése, feladatok elvégzése,
Munkáltatói igazolások kiállítása
Kapcsolattartás az illetékes hatóságokkal, vonatkozó jogszabályi előírások teljesítése. (pl. 08-as bevallás, T1041)
Statisztikák készítése
Munkavállalókkal kapcsolatos dokumentumok kitöltése, kiadása

Amit kínálunk
Versenyképes jövedelem
Utazási költségtérítés
Kedvezményes üdülési lehetőség

Munkavégzés helye
Budapest, XII. kerület [leiras_rovid] =>

Több évtizedes múltra visszatekintő szállodalánc megbízásából keresünk önálló munkavégzéssel dolgozni tudó, pontos, dinamikus, munkatársat rész, vagy teljes munkaidőbe BÉRSZÁMFEJTŐ, MUNKAÜGYI ELŐADÓ pozícióba

[cim] => BÉRSZÁMFEJTŐ, MUNKAÜGYI ELŐADÓ [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => http://www.worklife.hu/hirdetes/3447/ [email] => _csanady@worklife.hu [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => WORKLIFE HUNGARY [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-10-19 09:27:44 [lekeres_datum] => 2020-10-19 09:27:44 [premium_datum] => 2020-11-18 11:27:44 [lejarat_datum] => 2020-12-08 16:28:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 47881 [kulso_id] => 3511 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 64 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 47881 [munkak_num] => 91 [jelentkezes_num] => 126 [cegnev] => WORKLIFE HUNGARY [weboldal] => [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 47881 [vezeteknev] => Csanády [keresztnev] => József Frigyes [felhasznalonev] => worklife [jelszo] => 182a785795d864bcb1d58d1c8dfb0a0f [email] => _csanady@worklife.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 176.63.28.11 [datum] => 2015-10-12 10:11:28 [bejelentkezes_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [hirlevel_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [updated_at] => 2020-03-02 14:38:41 [bounce] => ) ) )