Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 134121
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Nemzetközi logisztikai cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

LOGISZTIKAI ÜGYINTÉZŐ- ÉS FUVARSZERVEZŐ MUNKATÁRS

Az álláshoz tartozó elvárások
Fuvarszervezői, speditőri, vagy logisztikai téren szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat
Angol nyelvtudás elengedhetetlen, szóban és írásban (min. középfok)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent
Szakirányú végzettség
Tevékenységhez kapcsolódó programok ismerete (pl. Qugar)
Német nyelvtudás

Főbb feladatok, munkák
Fuvarszervezési feladatok ellátása: kamionok szervezése nemzetközi szállításokhoz (TimoCom.hu, Trans.eu)
Kapcsolattartás az alávállalkozókkal
Fuvarterv készítése és aktualizálása
CMR-ek készítése
Időkapuk kérése

Megbízóról:
Megbízható, stabil hátterű, nemzetközi logisztika cég, mely már több, mint 25 éve a nemzetközi piacon van.
Fő profiljuk a közúti, nemzetközi áruszállítás.

Amit kínálunk
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem, negyedéves bónusz
Egyéb juttatások: mobil telefon

Munkavégzés helye
Gyál [leiras_rovid] =>

Nemzetközi logisztikai cég megbízásából keresünk munkatársat LOGISZTIKAI ÜGYINTÉZŐ- ÉS FUVARSZERVEZŐ MUNKATÁRS pozícióba

[cim] => LOGISZTIKAI ÜGYINTÉZŐ- ÉS FUVARSZERVEZŐ MUNKATÁRS [bersav] => [hely] => Pest megye [hely_id] => 14 [telepules] => Gyál [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => http://www.worklife.hu/hirdetes/3458/ [email] => _csanady@worklife.hu [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => WORKLIFE HUNGARY [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-10-26 11:46:50 [lekeres_datum] => 2020-10-26 11:46:50 [premium_datum] => 2020-11-25 12:46:50 [lejarat_datum] => 2021-01-16 15:51:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 47881 [kulso_id] => 3522 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 45 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 47881 [munkak_num] => 82 [jelentkezes_num] => 89 [cegnev] => WORKLIFE HUNGARY [weboldal] => [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 47881 [vezeteknev] => Csanády [keresztnev] => József Frigyes [felhasznalonev] => worklife [jelszo] => 182a785795d864bcb1d58d1c8dfb0a0f [email] => _csanady@worklife.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 176.63.28.11 [datum] => 2015-10-12 10:11:28 [bejelentkezes_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [hirlevel_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [updated_at] => 2020-03-02 14:38:41 [bounce] => ) ) )