Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 134124
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Dinamikusan fejlődő, természetes alapanyagokból készülő tisztító- és mosószereket gyártó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FEJLESZTÉSI VEZETŐ - FEJLESZTŐ VEGYÉSZ

Az álláshoz tartozó elvárások
Szakirányú főiskolai vagy egyetemi végzettség
Minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat
Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó képesség
Kreativitás, önállóság, holisztikus szemléletmód
Gyártási alapanyagok alapos ismerete
Felhasználói szintű MS Office ismeretek.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent
Legalább középfokú angol és / vagy német nyelvtudás
Projekt menedzsment tapasztalat
Minőségellenőrzésben, biztonsági adatlapok készítésében szerzett tapasztalat
"Bio" alapanyagok ismerete
Termékek tanúsításában szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák
Háztartási vegyipari és kozmetikai termékek kifejlesztése
Fejlesztések dokumentálása
Meglévő termékek továbbfejlesztése, gyártástechnológiájuk hatékonyabbá tétele,
Gyártási alapanyagok felkutatása
Labor kialakítása és működtetése
Minőség-ellenőrzés és termékek tesztelése,
Vonatkozó jogszabályok és előírások figyelése, alkalmazása

Amit kínálunk
Kiemelkedő szakmai kihívás
Fejlődési lehetőség
Hosszú távú munkalehetőség
Rugalmas munkavégzés
Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye
Nyíregyháza [leiras_rovid] =>

Dinamikusan fejlődő, természetes alapanyagokból készülő tisztító- és mosószereket gyártó cég megbízásából keresünk munkatársat FEJLESZTÉSI VEZETŐ - FEJLESZTŐ VEGYÉSZ pozícióba

[cim] => FEJLESZTÉSI VEZETŐ - FEJLESZTŐ VEGYÉSZ [bersav] => [hely] => Országos [hely_id] => 22 [telepules] => [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => http://www.worklife.hu/hirdetes/3461/ [email] => _csanady@worklife.hu [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => WORKLIFE HUNGARY [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-10-26 11:46:50 [lekeres_datum] => 2020-10-26 11:46:50 [premium_datum] => 2020-11-25 12:46:50 [lejarat_datum] => 2021-01-17 22:58:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 47881 [kulso_id] => 3525 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 48 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 47881 [munkak_num] => 88 [jelentkezes_num] => 126 [cegnev] => WORKLIFE HUNGARY [weboldal] => [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 47881 [vezeteknev] => Csanády [keresztnev] => József Frigyes [felhasznalonev] => worklife [jelszo] => 182a785795d864bcb1d58d1c8dfb0a0f [email] => _csanady@worklife.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 176.63.28.11 [datum] => 2015-10-12 10:11:28 [bejelentkezes_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [hirlevel_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [updated_at] => 2020-03-02 14:38:41 [bounce] => ) ) )