Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 134126
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

30 éve sikeresen működő, széles ügyfélkörrel rendelkező pápai és sárvári könyvelőiroda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FŐKÖNYVELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások
Regisztrált mérlegképes könyvelő végzettség
Felhasználói szintű számítógépes ismeret
Naprakész adózási ismeretek
AbevJava Általános Nyomtatvány Kitöltő (ÁNyK) ismerete.
Felelősségtudatos, kiegyensúlyozott, magas teherbíró képességgel rendelkező személyiség
Hatékony, precíz és önálló munkavégzés
Szakma iránti elhivatottság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent
Kiváló kommunikációs képesség
Hasonló területen szerzett tapasztalat
B kategóriás jogosítvány

Főbb feladatok, munkák
A vállalkozás számviteli és adózási tevékenységének teljes körű felügyelete
A napi könyvelési feladatok irányítása, ellenőrzése
Havi bevallások ellenőrzése
Évközi és év végi zárások előkészítése, ellenőrzése
Éves beszámolók készítése
A könyvelési nyilvántartásokon alapuló kimutatások készítése, azok prezentálása a vezetőség részére
Külső szervezetekkel, hatóságokkal, könyvvizsgálóval való kapcsolattartás
A pénzügyi-számviteli feladatokat végzők munkájának átfogó, magas szakmai színvonalon történő szervezése és ellenőrzése

Megbízóról:
Közel 30 éve sikeresen működő, széles ügyfélkörrel rendelkező pápai és sárvári könyvelőiroda
Könyvelés mellett könyvvizsgálattal is foglalkoznak
Tevékenységüket 15 fővel végzik 3 irodában
Kollégáiknak kulturált munkakörnyezetet, stabil munkahelyet teremtettek, és ezt igyekszenek is megtartani. Szakmai támogatást, fejlődési lehetőséget biztosítanak
Várják GYES, GYED mellett dolgozni vágyó kismamák jelentkezését is és a nyugdíjasok pályázatát is szívesen fogadják

Amit kínálunk
Folyamatos továbbképzés
Szakmai kihívás és állandó fejlődési lehetőség
Lendületes csapat
Erkölcsi és anyagi megbecsülés

Munkavégzés helye
Pápa [leiras_rovid] =>

30 éve sikeresen működő, széles ügyfélkörrel rendelkező pápai és sárvári könyvelőiroda megbízásából keresünk munkatársat FŐKÖNYVELŐ pozícióba

[cim] => FŐKÖNYVELŐ [bersav] => [hely] => Veszprém megye [hely_id] => 20 [telepules] => Pápa [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => http://www.worklife.hu/hirdetes/3463/ [email] => _csanady@worklife.hu [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => WORKLIFE HUNGARY [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-10-26 11:46:50 [lekeres_datum] => 2020-10-26 11:46:50 [premium_datum] => 2020-11-25 12:46:50 [lejarat_datum] => 2020-12-19 07:52:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 47881 [kulso_id] => 3527 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 46 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 47881 [munkak_num] => 88 [jelentkezes_num] => 128 [cegnev] => WORKLIFE HUNGARY [weboldal] => [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 47881 [vezeteknev] => Csanády [keresztnev] => József Frigyes [felhasznalonev] => worklife [jelszo] => 182a785795d864bcb1d58d1c8dfb0a0f [email] => _csanady@worklife.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 176.63.28.11 [datum] => 2015-10-12 10:11:28 [bejelentkezes_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [hirlevel_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [updated_at] => 2020-03-02 14:38:41 [bounce] => ) ) )