Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 135040
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

      Partnerünk több mint 20 éve működő cégcsoport, 100% magyar tulajdonosi háttérrel, a biztonságtechnika, IT security és IT üzemeltetés terén. Stabil, kiszámítható és jövedelmező környezetet és folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítanak munkavállalóik számára.

Gáz és Olajipari ügyfelek kiszolgálására szakosodott SOC és Adatközpont üzemeltetési feladataira keresik új munkatársukat az alábbi pozícióba:

IT INFRASTRUKTÚRA ÜZEMELTETŐ

Feladatok:

Elvárások:

Előnyök:

Juttatások, ajánlat:

Munkavégzés helye:

Pozíció területei:

Egyéb információk:

Nyelvtudás:

Munkatapasztalat:

Pozíciószint:

Elvárt végzettség:

[leiras_rovid] => Partnerünk több mint 20 éve működő cégcsoport, 100% magyar tulajdonosi háttérrel, a biztonságtechnika, IT security és IT üzemeltetés terén. Stabil, kiszámítható és jövedelmező környezetet és folyamatos fejlő... [cim] => IT INFRASTRUKTÚRA ÜZEMELTETŐ [bersav] => [hely] => Országos [hely_id] => 22 [telepules] => [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => http://bap.hu/allasajanlat/15067/it-infrastruktura-uzemelteto [email] => [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => BECK AND PARTNERS [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-11-03 08:05:04 [lekeres_datum] => 2020-11-03 08:05:04 [premium_datum] => 2020-12-03 09:05:02 [lejarat_datum] => 2020-12-03 09:05:02 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 50142 [kulso_id] => 15067 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 41 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 50142 [munkak_num] => 216 [jelentkezes_num] => 21 [cegnev] => BECK AND PARTNERS [weboldal] => https://www.bap.hu/ [telefonszam] => 209999256 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 50142 [vezeteknev] => Nagy [keresztnev] => Zoltán [felhasznalonev] => bapworkline [jelszo] => 01f82f7d26b1561342f9c0e853d5673f [email] => nagyz@bap.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-05-25 08:18:33 [bejelentkezes_datum] => 2020-05-25 08:18:33 [hirlevel_datum] => 2020-05-25 08:18:33 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )