Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 135558
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Országosan ismert lakossági és ipari klímaberendezéseket forgalmazó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KLÍMA-KERESKEDELMI MŰSZAKI ÜGYINTÉZŐ

Ön az ideális jelölt, ha
Műszaki érdeklődésű
Jó kommunikációs és problémamegoldó képességgel rendelkezik
Felhasználói szintű számítógépes ismerettel rendelkezik (Excel, Word, SAP)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent
Műszaki területen és klímatechnikában szerzett tapasztalat
Angol nyelvtudás

A következő feladatok várnak Önre
Vállalatirányítási rendszerben történő klímatechnikai termék árajánlatok készítése
Műszaki dokumentációk elkészítése előzetes felkészítés után
Ügyfél kapcsolattartás, műszaki tanácsadás
Garanciális ügyintézés

Amit kínálunk
Stabil tervezhető, anyagiakban támogatott, kiszámítható jövőkép
Szakmai kihívás, önmegvalósítás lehetősége
Folyamatos szakmai képzések
Kulturált, modern irodai környezet
Fiatal, lendületes csapat

Munkavégzés helye
Szarvas [leiras_rovid] =>

Országosan ismert lakossági és ipari klímaberendezéseket forgalmazó cég megbízásából keresünk munkatársat KLÍMA-KERESKEDELMI MŰSZAKI ÜGYINTÉZŐ pozícióba

[cim] => KLÍMA-KERESKEDELMI MŰSZAKI ÜGYINTÉZŐ [bersav] => [hely] => Békés megye [hely_id] => 4 [telepules] => Szarvas [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => http://www.worklife.hu/hirdetes/3475/ [email] => _csanady@worklife.hu [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => WORKLIFE HUNGARY [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-11-09 09:48:12 [lekeres_datum] => 2020-11-09 09:48:12 [premium_datum] => 2020-12-09 10:48:12 [lejarat_datum] => 2020-11-28 07:31:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 47881 [kulso_id] => 3541 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 37 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 47881 [munkak_num] => 76 [jelentkezes_num] => 91 [cegnev] => WORKLIFE HUNGARY [weboldal] => [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 47881 [vezeteknev] => Csanády [keresztnev] => József Frigyes [felhasznalonev] => worklife [jelszo] => 182a785795d864bcb1d58d1c8dfb0a0f [email] => _csanady@worklife.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 176.63.28.11 [datum] => 2015-10-12 10:11:28 [bejelentkezes_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [hirlevel_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [updated_at] => 2020-03-02 14:38:41 [bounce] => ) ) )