Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 135654
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

EZT NYÚJTJÁK MAJD MUNKÁDÉRT CSERÉBE:

Versenyképes alapbért

Bónuszt a negyedéves teljesítmény alapján, mellyel a bruttó alapbér 50%-a is elérhető

Cafeteria csomagot, 13. havi bért

Exkluzív irodai környezetet a belváros szívében családias hangulattal, összetartó csapattal

Felelősségteljes, változatos feladatkört

Teljes körű oktatást, szakmai fejlődés lehetőségét

EZEK A FELADATOK VÁRNAK RÁD:

Új ügyfelek akvirálása telefonhívásokon keresztül

Új termékek és szolgáltatások értékesítése

Ügyfelek felmerülő igényeinek/kéréseinek/problémáinak kezelése

Értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

A POZÍCIÓHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

szereztél már a sales vagy telesales területén legalább 4-5 éves szakmai tapasztalatot

középfokú angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban

magabiztos az MS Office tudásod

kiemelkedően kommunikálsz és szívesen foglalkozol az ügyfelekkel

elkötelezett vagy az értékesítés iránt, tudsz egyedül és csapatban is dolgozni

személyiséged agilis, monotonitást tűrő, adaptív, és jól bánsz a számokkal

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT

ha van vállalatirányítási rendszer használatában (SAP) szerzett tapasztalatod

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest, V. kerület

Amennyiben a leírtak alapján szívesen lennél a cég legújabb munkatársa, kérjük küldd el számunkra önéletrajzod! Reméljük, hamarosan személyesen is felvehetjük Veled a kapcsolatot!

Regisztrálj a Beck and Partners weboldalán, hogy a későbbiekben személyre szabottan tudjunk értesíteni a fentihez hasonló nyitott pozícióinkról!

[leiras_rovid] => EZT NYÚJTJÁK MAJD MUNKÁDÉRT CSERÉBE:   • Versenyképes alapbért • Bónuszt a negyedéves teljesítmény alapján, mellyel a bruttó alapbér 50%-a is elérhető • Cafeteria csomagot, 13. havi bért • Ex... [cim] => TELEFONOS ÉRTÉKESÍTŐ [bersav] => [hely] => Országos [hely_id] => 22 [telepules] => [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => http://bap.hu/allasajanlat/15104/telefonos-ertekesito [email] => [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => BECK AND PARTNERS [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-11-09 10:25:19 [lekeres_datum] => 2020-11-09 10:25:19 [premium_datum] => 2020-12-09 11:25:17 [lejarat_datum] => 2020-12-09 11:25:17 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 50142 [kulso_id] => 15104 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 37 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 50142 [munkak_num] => 206 [jelentkezes_num] => 22 [cegnev] => BECK AND PARTNERS [weboldal] => https://www.bap.hu/ [telefonszam] => 209999256 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 50142 [vezeteknev] => Nagy [keresztnev] => Zoltán [felhasznalonev] => bapworkline [jelszo] => 01f82f7d26b1561342f9c0e853d5673f [email] => nagyz@bap.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-05-25 08:18:33 [bejelentkezes_datum] => 2020-05-25 08:18:33 [hirlevel_datum] => 2020-05-25 08:18:33 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )