Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 136330
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

      Van tapasztalatod szövegírásban, VAGY szívesen kipróbálnád  magad  ezen a területen?

Komplex mérnöki szolgáltatásokat nyújtó skandináv Partnercégünk most JUNIOR-MEDIOR- SENIOR kollégák jelentkezését is várja TECHNICAL WRITER pozícióra!

Ha műszaki végzettséggel rendelkezel, jó az angol nyelvtudásod, úgy gondolod jól írsz és kommunikálsz, szeretnél új területre evezni, műszaki szakszövegeket írni VAGY máshol írtál már szövegeket, ide mindenképp érdemes jelentkezned!

Ügyfelünk 2001 óta van a piacon, a budapesti csapat jelenleg 120 fős, fő tevékenysége a szoftverfejlesztés, az információtervezés és az információmenedzsment.

Csatlakozz hozzájuk, írásra fel!

Feladatok:

Elvárások:

Előnyök:

Juttatások, ajánlat:

Munkavégzés helye:

Pozíció területei:

Egyéb információk:

Nyelvtudás:

Munkatapasztalat:

Pozíciószint:

Elvárt végzettség:

[leiras_rovid] => Van tapasztalatod szövegírásban, VAGY szívesen kipróbálnád magad ezen a területen? Komplex mérnöki szolgáltatásokat nyújtó skandináv Partnercégünk most JUNIOR-MEDIOR- SENIOR kollégák jelentkezését is várja... [cim] => MŰSZAKI SZAKSZÖVEGÍRÓ [bersav] => [hely] => Országos [hely_id] => 22 [telepules] => [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => http://bap.hu/allasajanlat/14980/muszaki-szakszovegiro [email] => [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => BECK AND PARTNERS [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-11-16 10:09:52 [lekeres_datum] => 2020-11-16 10:09:52 [premium_datum] => 2020-12-16 11:09:50 [lejarat_datum] => 2020-12-16 11:09:50 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 50142 [kulso_id] => 14980 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 34 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 50142 [munkak_num] => 204 [jelentkezes_num] => 24 [cegnev] => BECK AND PARTNERS [weboldal] => https://www.bap.hu/ [telefonszam] => 209999256 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 50142 [vezeteknev] => Nagy [keresztnev] => Zoltán [felhasznalonev] => bapworkline [jelszo] => 01f82f7d26b1561342f9c0e853d5673f [email] => nagyz@bap.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-05-25 08:18:33 [bejelentkezes_datum] => 2020-05-25 08:18:33 [hirlevel_datum] => 2020-05-25 08:18:33 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )