Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 115324
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Betanított munkalehetőség Pákozdon INGYENES CÉGES JÁRATOKKAL! (Aba, Bodakajtor, Csór, Dég, Dinnyés, Enying, Felsőkörtvélyes, Hantos, Inota, Jenő, Káloz, Kisláng, Kőszárhegy, Középbogárd, Lajoskomárom, Lepsény, Mátyásdomb, Mezőkomárom, Nádasdladány, Nagylók, Ősi, Pétfürdő, Polgárdi, Sárbogárd, Sárkeresztúr, Sárkeszi, Sárosd, Sárszentágota, Sárszentmihály, Sárszentmiklós, Seregélyes, Seregélyes-Szőlőhegy, Soponya, Szabadbattyán, Szabadegyháza, Tác, Várpalota)

Prémium kategóriás autók lökhárítóinak, merevítő kereteinek, szerkezeti elemeinek  gyártásához keresünk munkatársakat Pákozdra.

Feladatok

Elvárások

Amit kínálunk

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

20/234-3434 vagy
k.horvath@trenkwalder.com [leiras_rovid] =>

[cim] => Betanított gépkezelő [hely] => Fejér megye [hely_id] => 7 [telepules] => Székesfehérvár [munkaido] => Teljes Munkaidő / Részmunkaidő [hits] => 0 [url] => https://hu.trenkwalder.com/application?jobId=a0t5800000FbhtDAAR [email] => d.kalmar@trenkwalder.com [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Trenkwalder Recruitment Kft [kapcsolattarto] => Katalin Horváth [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-03-26 17:09:13 [lekeres_datum] => 2020-03-26 17:09:13 [premium_datum] => 2020-04-25 18:09:08 [lejarat_datum] => 2020-04-25 18:09:08 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49847 [kulso_id] => a0t5800000FbhtDAAR [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 48 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49847 [munkak_num] => 438 [jelentkezes_num] => 764 [cegnev] => Trenkwalder Recruitment Kft [weboldal] => https://hu.trenkwalder.com/ [telefonszam] => 209199503 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49847 [vezeteknev] => Csizmadia [keresztnev] => András [felhasznalonev] => Trenkwalder [jelszo] => a607d8ca1af50b4d6ebf444b46793c7b [email] => infohungary@trenkwalder.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-03-24 12:34:45 [bejelentkezes_datum] => 2020-03-24 12:34:45 [hirlevel_datum] => 2020-03-24 12:34:45 [updated_at] => 2020-03-27 09:27:56 ) ) )