Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 118739
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Szigetszentmiklóson 17 éve működő családi cukrászda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

CUKRÁSZ

Az álláshoz tartozó elvárások
Megbízható
Önállóan és csapatban tud dolgozni
Munkájáért felelősséget vállal
Lelkes és elkötelezett

Az állás betöltéséhez előnyt jelent
Szakmában eltöltött legalább 3 év

Főbb feladatok, munkák
Torta és díszítő posztra keresünk munkatársat

Amit kínálunk
Biztos munkahely
Igényes munkakörnyezet
Fiatalos, jókedvű csapat
Fejlődési lehetőség
Céges kedvezmény
Fizetés tudásszint és tapasztalat alapján megegyezés szerint

Munkavégzés helye
Szigetszentmiklós [leiras_rovid] =>

Szigetszentmiklóson 17 éve működő családi cukrászda megbízásából keresünk munkatársat CUKRÁSZ pozícióba

[cim] => CUKRÁSZ [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Szigetszentmiklós [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => http://www.worklife.hu/hirdetes/3190/ [email] => _csanady@worklife.hu [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => WORKLIFE HUNGARY [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-05-11 07:47:44 [lekeres_datum] => 2020-05-11 07:47:44 [premium_datum] => 2020-06-10 09:47:44 [lejarat_datum] => 2020-07-06 07:21:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 47881 [kulso_id] => 3247 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 46 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 47881 [munkak_num] => 30 [jelentkezes_num] => 16 [cegnev] => WORKLIFE HUNGARY [weboldal] => [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 47881 [vezeteknev] => Csanády [keresztnev] => József Frigyes [felhasznalonev] => worklife [jelszo] => 182a785795d864bcb1d58d1c8dfb0a0f [email] => _csanady@worklife.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 176.63.28.11 [datum] => 2015-10-12 10:11:28 [bejelentkezes_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [hirlevel_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [updated_at] => 2020-03-02 14:38:41 ) ) )