Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 113032
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Feladatok:

Riportok, elemzések készítése Költségek, KPI-ok nyomonkövetése, elemzése, ellenőrzése Együttműködés a társterületekkel, a hatékonyság javítását célozva A kontrolling rendszer folyamatos fejlesztése Adatok minőségének javítása és a vállalati adatáramlások fejlesztése Részvétel a tervezési (budget és forecast), havi és éves zárási folyamatokban Gazdaságossági számítások

Elvárások:

Felsőfokú gazdasági végzettség Angol és/vagy német középszintű nyelvismeret szóban és írásban Microsoft Office alkalmazások ismerete (az Excel mélyreható ismerete) Analitikus gondolkodásmód, problémamegoldó készség Kiváló kommunikációs készségek Igény a folyamatos fejlődésre, proaktivitás Csapatszellem és önálló munkavégzés képessége egyaránt Megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés Releváns szakmai tapasztalat Amit kínálunk: Versenyképes alapbér és célprémium rendszer, 13. havi fizetés (475 000.-Ft/hó - 633 000.-Ft/hó) Cafeteria juttatások Fiatalos csapat Home office lehetőség, rugalmas munkaidő Stabil vállalat nemzetközi háttérrel Előnyt jelent: Mérlegképes könyvelő - vállalkozási szakirány Integrált vállalatirányítási rendszerek ismerete Marcali telephelyű partnercégünkkel 10 éve működünk együtt sikeresen. Tevékenysége királykategória minőségű ventillátor motorok gyártásához fűződik és évente több mint 800 embert foglalkoztat. JELENTKEZÉS Kérjük, töltse ki a lenti rövid űrlapot és küldjön egy magyar és egy idegennyelvű önéletrajzot a kohalmi.mariann@humancentrum.hu e-mail címere. További információt hétköznapokon 9:00-17:00 óra közt a 06 70 452 9058 számon kaphat. [leiras_rovid] => [cim] => Kontroller Marcaliban [hely] => Somogy megye [hely_id] => 15 [telepules] => Marcali [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => kohalmi.mariann@minddiak.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => Humán Centrum Kft [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-03-10 07:15:49 [lekeres_datum] => 2020-03-10 07:15:49 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-04-06 23:59:59 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 114 [kulso_id] => 31176 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 26 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 114 [munkak_num] => 21 [jelentkezes_num] => 12 [cegnev] => Humán Centrum Kft [weboldal] => www.humancentrum.hu [telefonszam] => 3618770902 [szamlazasicim] => 1075 Bp Holló u. 3-9 ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 114 [vezeteknev] => Ildikó [keresztnev] => Schneider [felhasznalonev] => humancentrum [jelszo] => a994a8e255328cd7f8872e020b385613 [email] => _info@humancentrum.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 81.182.119.26 [datum] => 2009-10-01 15:55:01 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-19 12:57:45 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 2020-03-02 14:37:16 ) ) )