Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 118738
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Lakatosipari vállalkozás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

LAKATOS / HEGESZTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások
Szakmai gyakorlat vagy ambíció

Az állás betöltéséhez előnyt jelent
Műszaki rajzolvasás
Önálló munkavégzés
Széleskörű eszközhasználat
Irányításra alkalmas (technikus)

Főbb feladatok, munkák
Alkatrészek elkészítése rajz vagy technológiai utasítás alapján egyéni vagy csapatmunkában
Darabolás (kézi v. gépi), fúrás, vágás, csiszolás
Hegesztési eljárások (CO, AWI, elektróda) stb.

Megbízóról:
Lakatosipari vállalkozás.
Elsősorban autóiparnak szállítanak be, gépelemeket félkész és kész állapotban
Műhelyük rendelkezik a lemez- és szálanyag megmunkálásához szükséges (lézervágógép, daraboló, élhajlító, hegesztő és egyéb) eszközökkel.

Amit kínálunk
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Mozgóbér, bejárás támogatása, évvégi premizálás
Munkavégzéshez szükséges szakmai képzések biztosítása
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye
Bana (Komárom-Esztergom megye) [leiras_rovid] =>

Lakatosipari vállalkozás megbízásából keresünk munkatársat LAKATOS / HEGESZTŐ pozícióba

[cim] => LAKATOS / HEGESZTŐ [hely] => Országos [hely_id] => 22 [telepules] => [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => http://www.worklife.hu/hirdetes/3189/ [email] => _csanady@worklife.hu [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => WORKLIFE HUNGARY [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-05-11 07:47:44 [lekeres_datum] => 2020-05-11 07:47:44 [premium_datum] => 2020-06-10 09:47:44 [lejarat_datum] => 2020-06-05 14:55:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 47881 [kulso_id] => 3246 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 57 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 47881 [munkak_num] => 77 [jelentkezes_num] => 29 [cegnev] => WORKLIFE HUNGARY [weboldal] => [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 47881 [vezeteknev] => Csanády [keresztnev] => József Frigyes [felhasznalonev] => worklife [jelszo] => 182a785795d864bcb1d58d1c8dfb0a0f [email] => _csanady@worklife.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 176.63.28.11 [datum] => 2015-10-12 10:11:28 [bejelentkezes_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [hirlevel_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [updated_at] => 2020-03-02 14:38:41 ) ) )