Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 119873
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Nyelvek

MagyarAnyanyelvi AngolFelsőfokú tárgyalási szint

Szükséges képességek

Újságírás Tanácsadás Prezentálás Piackutatás Íráskészség Elemzőkészség Microsoft Word Microsoft Outlook Microsoft Office Microsoft Excel Facebook Windows Microsoft Powerpoint Kommunikáció Önállóság Kreativitás Kutatás Time Management Szervezőkészség Csapatmunka Rugalmasság Felelősségtudat Pontosság Innovatív Proaktivítás

Elvárások

Folyamatosan várjuk az aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező társadalom-, gazdaság-, politika- és jogtudományi, nemzetközi tanulmányok és szociológia szakos hallgatók jelentkezőket.

Pozíció leírása / feladatok

Szeretnéd megismerni és elemezni Orbán Viktor, Donald Trump, Vlagyimir Putyin, Soros György és Angela Merkel világképét?

Érdekelnek a hazai, regionális, EU-s és nemzetközi politikai trendek?

A kötelező szakmai gyakorlatnak is megfelelő képzésünk során hivatásos politikai elemzők vezetésével megtanulhatod, hogyan írhatsz elsőrendű elemzéseket.

Jelentkezz fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel a hangacsi@meltanyossag.hu címen.

Amit kínálunk

Nincs fizetés

Nem fizetett állás

Gyakornoki állás

nem szükséges végzettség

Ütemezés

Alapadatok

Munkavégzés helye

Budapest, Hungary

[leiras_rovid] => Nyelvek MagyarAnyanyelvi AngolFelsőfokú tárgyalási szint Szükséges képességek Újságírás Tanácsadás Prezentálás Piackutatás Íráskészség Elemzőkészség Microsoft Word Microsoft Outlook Microsoft Office Microsoft Excel Facebook Windows Microsoft Powerpoint Kommunikáció Önállóság Kreativitás Kutatás Time Management [cim] => Elemző Gyakornok [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => https://zyntern.com/job/7045-elemzo-gyakornok [email] => [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => zyntern [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-05-18 09:46:38 [lekeres_datum] => 2020-05-18 09:46:38 [premium_datum] => 2020-06-17 09:46:38 [lejarat_datum] => 2020-06-18 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49889 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 57 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49889 [munkak_num] => 82 [jelentkezes_num] => 160 [cegnev] => zyntern [weboldal] => https://zyntern.com/ [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49889 [vezeteknev] => Balogi [keresztnev] => Attila, [felhasznalonev] => zynternworkline [jelszo] => 0da918abc4e30f1515ccee7575514c46 [email] => attila@zyntern.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-04-01 13:40:42 [bejelentkezes_datum] => 2020-04-01 13:40:42 [hirlevel_datum] => 2020-04-01 13:40:42 [updated_at] => 2020-04-03 15:20:32 ) ) )