Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 129516
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Elvárások

Pozíció leírása / feladatok

69 boltra kiterjed országos üzlethálózat, több mint 1200 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét. A 30 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft.. A Magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

Főbb feladatok

Munkakör betöltése során előnyt jelent

Amit kínálunk

Van fizetés

Fizetett állás

Friss diplomás állás

nem szükséges végzettség

Ütemezés

Alapadatok

Munkavégzés helye

Tatabánya, Győri út 7, 2800 Magyarország

[leiras_rovid] => Elvárások Ügyfélközpontúság Kiemelkedően jó kommunikációs, kapcsolatteremtő, problémamegoldó kézség. Vevőszolgálati munkakörben és / vagy értékesítésben szerzett tapaszalat. Pozíció leírása / feladatok 69 boltra kiterjed országos üzlethálózat, több mint 1200 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, [cim] => Vevőszolgálatos [bersav] => [hely] => Komárom-Esztergom megye [hely_id] => 12 [telepules] => Tatabánya [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => https://zyntern.com/job/7596-vevoszolgalatos [email] => [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => zyntern [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-09-11 05:25:45 [lekeres_datum] => 2020-09-11 05:25:45 [premium_datum] => 2020-10-11 05:25:45 [lejarat_datum] => 2020-10-11 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49889 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 40 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49889 [munkak_num] => 146 [jelentkezes_num] => 377 [cegnev] => zyntern [weboldal] => https://zyntern.com/ [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49889 [vezeteknev] => Balogi [keresztnev] => Attila, [felhasznalonev] => zynternworkline [jelszo] => 0da918abc4e30f1515ccee7575514c46 [email] => attila@zyntern.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-04-01 13:40:42 [bejelentkezes_datum] => 2020-04-01 13:40:42 [hirlevel_datum] => 2020-04-01 13:40:42 [updated_at] => 2020-04-03 15:20:32 [bounce] => ) ) )