Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 130921
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Elvárások

Pozíció leírása / feladatok

Partnercégünk számára keresünk angolul és németül jól beszélő diákokat, ügyfélszolgálati munkára. Otthonról végezhető. Bérezés készenléti órák esetén br. 1046 Ft/óra (nettó 890 Ft), megkeresés esetén br. 1512/óra (nettó 1285 Ft)

Feladatok

1 279 Ft

fizetés óránként

Diákmunka

nem szükséges végzettség

Ütemezés

Alapadatok

Munkavégzés helye

Budapest, Magyarország

[leiras_rovid] => Elvárások Munkaidő: 6:00-8:00 ÉS 16:00-18:00 között rendelkezésre állás, megkeresés esetén legkésőbb 30 percen belüli reagálás Tárgyalóképes angol és német nyelvtudás (szóban és írásban) Aktív vagy passzív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony MS Office eszközök használata Pozíció leírása / feladatok Partnerc [cim] => Ügyfélszolgálati diákmunka otthonról [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => https://zyntern.com/job/7718-ugyfelszolgalati-diakmunka-otthonrol [email] => [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => zyntern [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-09-25 08:22:50 [lekeres_datum] => 2020-09-25 08:22:50 [premium_datum] => 2020-10-25 08:22:50 [lejarat_datum] => 2020-10-25 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49889 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 50 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49889 [munkak_num] => 103 [jelentkezes_num] => 688 [cegnev] => zyntern [weboldal] => https://zyntern.com/ [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49889 [vezeteknev] => Balogi [keresztnev] => Attila, [felhasznalonev] => zynternworkline [jelszo] => 0da918abc4e30f1515ccee7575514c46 [email] => attila@zyntern.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-04-01 13:40:42 [bejelentkezes_datum] => 2020-04-01 13:40:42 [hirlevel_datum] => 2020-04-01 13:40:42 [updated_at] => 2020-04-03 15:20:32 [bounce] => ) ) )