Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 132713
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Elvárások

Pozíció leírása / feladatok

Amit kínálunk

Van fizetés

Fizetett állás

Friss diplomás állás

végzettség

Ütemezés

Alapadatok

Munkavégzés helye

Veszprém, Magyarország

[leiras_rovid] => Elvárások Középfokú végzettség Hasonló területen szerzett tapasztalat Microsoft Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel) Ügyfélbarát, udvarias hozzáállás Fejlett problémamegoldó és stressz kezelési képesség Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt Önálló, megbízható munkavégzés Poz [cim] => Ügyfélszolgálati munkatárs [bersav] => [hely] => Veszprém megye [hely_id] => 20 [telepules] => Veszprém [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => https://zyntern.com/job/7867-ugyfelszolgalati-munkatars [email] => [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => zyntern [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-10-09 11:10:37 [lekeres_datum] => 2020-10-09 11:10:37 [premium_datum] => 2020-11-08 11:10:37 [lejarat_datum] => 2020-11-09 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49889 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 201 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49889 [munkak_num] => 127 [jelentkezes_num] => 479 [cegnev] => zyntern [weboldal] => https://zyntern.com/ [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49889 [vezeteknev] => Balogi [keresztnev] => Attila, [felhasznalonev] => zynternworkline [jelszo] => 0da918abc4e30f1515ccee7575514c46 [email] => attila@zyntern.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-04-01 13:40:42 [bejelentkezes_datum] => 2020-04-01 13:40:42 [hirlevel_datum] => 2020-04-01 13:40:42 [updated_at] => 2020-04-03 15:20:32 [bounce] => ) ) )