Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 101878
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

A munkavégzés helye
1094, Budapest

Munkaidő
teljes munkaidő

A munkába lépés időpontja
azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:
- páciensekkel való kapcsolattartás (kérdéseik megválaszolása, segítségnyújtás)
- együttműködés a munkatársakkal
Nem értékesítési munka!

Munkával kapcsolatos tudnivalók:
- 8 órás munkaviszony
- munkaidő: hétfőtől-péntekig
Diákok jelentkezését abban az esetben várjuk, ha egész évben folyamatosan, minimum heti 20 órában vállalják a munkát!

Információk a kiválasztási folyamatról

Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk:

penzugy@donau-dental.eu

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Német nyelv - Haladó (C1)

Számítógép-felhasználói ismeretek

Microsoft Word - haladó
Microsoft Excel - haladó
Microsoft Windows - haladó

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárásaink:
- kiváló német nyelvtudás (az interjún teszteljük!!!)
- kedvesség, jó kommunikációs készség
- precizitás, ápolt megjelenés
- szakma iránti elhivatottság
- vidám, proaktív személyiség

Előny:
- fogászatban való jártasság, de nem gond ha nincs, mert mindenkit betanítunk
- call centeres tapasztalat
- német nyelvterületen szerzett munkatapasztalat

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Amit kínálunk:
- versenyképes fizetés
- hosszú távú munkalehetőség
- megbecsülés
- fiatalos munkakörnyezet
- támogató csapat

[leiras_rovid] => A munkavégzés helye 1094, Budapest Munkaidő teljes munkaidő A munkába lépés időpontja azonnal Munkahelyi információk Feladatkör, kompetenciák és felelősség Feladatok: - páciensekkel való kapcsolattartás (kérdéseik megválaszolása, segítségnyújtás) - együttműködés a munkatársakkal Nem értékesítési munka! Munkával [cim] => Német nyelvű call centeres/pácienskoordinátor/recepciós munkatárs [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Budapest IX. kerület [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => penzugy@donau-dental.eu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Donau Dental Kft. [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2019-09-10 07:52:55 [lekeres_datum] => 2019-09-10 07:52:55 [premium_datum] => 2019-10-10 00:00:00 [lejarat_datum] => 2019-10-10 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 48890 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 100 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 48890 [munkak_num] => 1 [jelentkezes_num] => 3 [cegnev] => Azurdent Kft. [weboldal] => [telefonszam] => 06204296944 [szamlazasicim] => 1094 Budapest, Bokréta utca 5 fszt. 2 ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 48890 [vezeteknev] => Marton [keresztnev] => Adrienn [felhasznalonev] => donaudental [jelszo] => fa364324f785b3866bd1e509e387cb7e [email] => penzugy@donau-dental.eu [tipus] => 2 [ipaddress] => 80.99.2.170 [datum] => 2017-10-18 14:07:41 [bejelentkezes_datum] => 2017-10-18 14:07:41 [hirlevel_datum] => 2017-10-18 14:07:41 [updated_at] => 2020-02-18 08:37:35 ) ) )