Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 115173
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Szeretnél egy nemzetközileg elismert, stabil vállalati hátterű, piacvezető cég csapatának tagja lenni? Érdekel, hogy milyen lehet egy multicég mindennapi logisztikája? Akkor téged keresünk partnerünk Alapanyag tervező pozíciójába, az alábbi feladatok ellátására:

Feladatok

Elvárások

Amit kínálunk

[leiras_rovid] =>

[cim] => Alapanyag tervező [hely] => Borsod-Abaúj-Zemplén megye [hely_id] => 5 [telepules] => [munkaido] => Teljes Munkaidő / Részmunkaidő [hits] => 0 [url] => https://hu.trenkwalder.com/application?jobId=a0t4H00000knrnKQAQ [email] => d.kalmar@trenkwalder.com [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Trenkwalder Recruitment Kft [kapcsolattarto] => Zsófia Szőcs [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-03-26 17:09:12 [lekeres_datum] => 2020-03-26 17:09:12 [premium_datum] => 2020-04-25 18:09:08 [lejarat_datum] => 2020-04-25 18:09:08 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49847 [kulso_id] => a0t4H00000knrnKQAQ [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 64 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49847 [munkak_num] => 458 [jelentkezes_num] => 377 [cegnev] => Trenkwalder Recruitment Kft [weboldal] => https://hu.trenkwalder.com/ [telefonszam] => 209199503 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49847 [vezeteknev] => Csizmadia [keresztnev] => András [felhasznalonev] => Trenkwalder [jelszo] => a607d8ca1af50b4d6ebf444b46793c7b [email] => infohungary@trenkwalder.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-03-24 12:34:45 [bejelentkezes_datum] => 2020-03-24 12:34:45 [hirlevel_datum] => 2020-03-24 12:34:45 [updated_at] => 2020-03-27 09:27:56 ) ) )