Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 117322
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.

Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Miskolci gyártó partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

CNC marós

Feladatok:

Elvárások:

Amit kínálunk:

Munkavégzés helye: Miskolc

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk (www.myhrteam.hu/#adatkezeles) elolvasása és elfogadása után küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a jelentkezes@myhrteam.hu email címre. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

[leiras_rovid] => Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken. Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását. Miskolci gyártó partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe: CNC marós [cim] => CNC marós [bersav] => [hely] => Borsod-Abaúj-Zemplén megye [hely_id] => 5 [telepules] => Miskolc [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => http://www.myhrteam.hu [email] => terjek.csilla@myhrteam.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => 36308334496 [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => My HR Team Személyzeti Szolgáltató Kft. [kapcsolattarto] => Terjék Csilla [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-09-22 14:31:36 [lekeres_datum] => 2020-09-22 14:31:36 [premium_datum] => 2020-12-22 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-12-22 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49733 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 568 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49733 [munkak_num] => 54 [jelentkezes_num] => 778 [cegnev] => My HR Team Személyzeti Szolgáltató Kft. [weboldal] => https://www.myhrteam.hu/ [telefonszam] => 06308334496 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49733 [vezeteknev] => Terjek [keresztnev] => Csilla [felhasznalonev] => myhrteam [jelszo] => 339a50ae2967f3c310bae45195c78886 [email] => jelentkezes@myhrteam.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-01-22 14:47:46 [bejelentkezes_datum] => 2020-01-22 14:47:46 [hirlevel_datum] => 2020-01-22 14:47:46 [updated_at] => 2020-06-12 13:55:40 [bounce] => ) ) )