Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 127898
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Rövid leírás

Gépkezelő munkatársat keresünk albertirsai partnercégünk részére.

Feladatok

Elvárások

Előny

Amit partnerünk kínál

[leiras_rovid] => Rövid leírás Gépkezelő munkatársat keresünk albertirsai partnercégünk részére. Feladatok Berendezések üzemeltetése Utasítások betartása Gépek ellenőrzése Munka terület tisztán tartása Elvárások Munkabírás Pontosság Precíz munkavégzés Megbízhatóság Előny Hasonló területen szerzett tapasztalat Amit partnerünk k [cim] => Gépkezelő [bersav] => [hely] => Pest megye [hely_id] => 14 [telepules] => [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => https://allas.hsagroup.hu/jobs/Gepkezel-Albertirsa [email] => [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => HSA [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-08-24 08:39:24 [lekeres_datum] => 2020-08-24 08:39:24 [premium_datum] => 2020-09-23 08:39:24 [lejarat_datum] => 2020-09-24 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49979 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 86 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49979 [munkak_num] => 70 [jelentkezes_num] => 38 [cegnev] => HSA [weboldal] => https://allas.hsagroup.hu/ [telefonszam] => 306789784 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49979 [vezeteknev] => Vitos [keresztnev] => Albert [felhasznalonev] => worklinehsa [jelszo] => 3bb6cab1228078eeabedf431222f2905 [email] => vitos.albert@hsakft.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-04-20 10:46:42 [bejelentkezes_datum] => 2020-04-20 10:46:42 [hirlevel_datum] => 2020-04-20 10:46:42 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )