Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 128148
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>  hajvágás, szárítás igényeknek megfelelően frizurák elkészítése
Partnercégünk franchise hálózatban jelenleg 40 egységet üzemeltet és több, mint 450 dolgozónak biztosít munkahelyet. Hisz abban, hogy minden cég olyan, mint az emberek, akik ott dolgoznak,ezért számukra nem csak vendégeik, hanem dolgozóik elégedettsége is kiemelkedően fontos. Csatlakozzon csapatukhoz és építse szakmai útját tudatosan!

Feladatok:

Elvárások:

Amit kínálunk

Előnyt jelent:

[leiras_rovid] => hajvágás, szárítás igényeknek megfelelően frizurák elkészítése [cim] => Fodrász munkatárs [bersav] => [hely] => Somogy megye [hely_id] => 15 [telepules] => Kaposvár [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => kohalmi.mariann@minddiak.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => Humán Centrum Kft [kapcsolattarto] => Kőhalmi Mariann [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-08-26 11:59:55 [lekeres_datum] => 2020-08-26 11:59:55 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-09-21 23:59:59 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 114 [kulso_id] => 31446 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 65 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 114 [munkak_num] => 36 [jelentkezes_num] => 47 [cegnev] => Humán Centrum Kft [weboldal] => www.humancentrum.hu [telefonszam] => 3618770902 [szamlazasicim] => 1075 Bp Holló u. 3-9 ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 114 [vezeteknev] => Ildikó [keresztnev] => Schneider [felhasznalonev] => humancentrum [jelszo] => a994a8e255328cd7f8872e020b385613 [email] => _info@humancentrum.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 81.182.119.26 [datum] => 2009-10-01 15:55:01 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-19 12:57:45 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 2020-03-02 14:37:16 [bounce] => ) ) )