Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 128356
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Rövid leírás

Betanított csomagolói munkára keresünk kollégákat mátészalkai partnercégünk részére. Diákok és nyugdíjasok jelentkezését is várjuk.

Feladatok

Elvárások

Amit partnerünk kínál

[leiras_rovid] => Rövid leírás Betanított csomagolói munkára keresünk kollégákat mátészalkai partnercégünk részére. Diákok és nyugdíjasok jelentkezését is várjuk. Feladatok Kész termékek vonalról való leszedése, csomagolása Csomagolói gépek kezelése Gyártósorok és közvetlen környezet tisztán tartása Elvárások Érvényes tüdő [cim] => Betanított csomagoló [bersav] => [hely] => Szabolcs-Szatmár-Bereg megye [hely_id] => 16 [telepules] => Mátészalka [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => https://allas.hsagroup.hu/jobs/Betanitott-csomagolo-mateszalka [email] => [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => HSA [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-08-31 11:40:31 [lekeres_datum] => 2020-08-31 11:40:31 [premium_datum] => 2020-09-30 11:40:31 [lejarat_datum] => 2020-10-01 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49979 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 109 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49979 [munkak_num] => 69 [jelentkezes_num] => 42 [cegnev] => HSA [weboldal] => https://allas.hsagroup.hu/ [telefonszam] => 306789784 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49979 [vezeteknev] => Vitos [keresztnev] => Albert [felhasznalonev] => worklinehsa [jelszo] => 3bb6cab1228078eeabedf431222f2905 [email] => vitos.albert@hsakft.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-04-20 10:46:42 [bejelentkezes_datum] => 2020-04-20 10:46:42 [hirlevel_datum] => 2020-04-20 10:46:42 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )