Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 129577
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Bevezető

Láttál már BMW alkatrészt? ..és Porsche alkatrészt? Nem? Na, ezen most változtatunk. Partnerünk éppen ilyen alkatrészek összeszerelését akarja rád bízni, mint operátor.

Feladatok

A feladat egyszerű: szereld össze, ami eléd kerül. Ez lehet egy Cayenne lámpája, vagy akár egy klímavezérlő. Mindezt tiszta, kultúrált környezetben fogod végezni, érthető szabályok mellett. Ne aggódj, tapasztalat nélkül is belevághatsz, megtanítjuk, hogyan kell!

Elvárások

- Legyél precíz,

- legyél megbízható,

- vállald a több műszakos munkarendet.

Teljesíthető, ugye?

Amit partnerünk kínál

Most jön a legjobb rész! Az alapbéred 169 000 Ft lesz havonta, ami csak rajtad múlik, hogy mikor ugrik fel 195 000 Ft-ra. A műszakpótlék alap, de emellett még a vasárnapi munkavégzésedre is extra bért fizetünk, a cafeteria pedig még tovább növeli a bevételeidet. Partnerünk bőséges kínálattal és kifejezetten kedvező árakkal járul hozzá saját éttermében az étkezésedhez, minden nap.

Nem bízzuk a véletlenre, Ózdtól egészen Nyíregyházáig, több településről is indítunk céges buszjáratokat, de ezen kívül biztosítunk bérletet is, sőt, akár az autóval történő utazást is támogatjuk, ha a Te lakóhelyedről nem indul járat, természetesen ingyen.

A BAJBAN IS SZÁMÍTHATSZ RÁNK! Nálunk lehetőséged van akár minden héten bérelőleget kérni.

[leiras_rovid] => Bevezető Láttál már BMW alkatrészt? ..és Porsche alkatrészt? Nem? Na, ezen most változtatunk. Partnerünk éppen ilyen alkatrészek összeszerelését akarja rád bízni, mint operátor. Feladatok A feladat egyszerű: szereld össze, ami eléd kerül. Ez lehet egy Cayenne lámpája, vagy akár egy klímavezérlő. Mindezt tiszta, kultúrá [cim] => Prémium autóipari operátor [bersav] => [hely] => Borsod-Abaúj-Zemplén megye [hely_id] => 5 [telepules] => Tiszaújváros [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => https://allas.hsagroup.hu/jobs/Premium-autoipari-operator [email] => [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => HSA [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-09-11 09:45:02 [lekeres_datum] => 2020-09-11 09:45:02 [premium_datum] => 2020-10-11 09:45:02 [lejarat_datum] => 2020-10-11 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49979 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 40 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49979 [munkak_num] => 64 [jelentkezes_num] => 40 [cegnev] => HSA [weboldal] => https://allas.hsagroup.hu/ [telefonszam] => 306789784 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49979 [vezeteknev] => Vitos [keresztnev] => Albert [felhasznalonev] => worklinehsa [jelszo] => 3bb6cab1228078eeabedf431222f2905 [email] => vitos.albert@hsakft.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-04-20 10:46:42 [bejelentkezes_datum] => 2020-04-20 10:46:42 [hirlevel_datum] => 2020-04-20 10:46:42 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )