Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 131213
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Mobiltelefon tartozék kis- és nagykereskedelemmel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

RAKTÁROS / BEVÉTELEZŐ

Az álláshoz tartozó elvárások
Önálló, precíz munkavégzés, problémamegoldó képesség
Talpraesett, pozitív, dinamikus személyiség
Csapatmunkára alkalmas személy
Felelősségteljes hozzáállás
Erkölcsi bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent
Műszaki érdeklődés
MS Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Outlook)
OCTOPUS 8 vállalatirányítási rendszer ismerete- nem feltétel, csak előny

Főbb feladatok, munkák
Raktárba érkező termékek átvétele, ellenőrzése
Áru bevételezés, árukísérő bizonylatok ellenőrzése
Termékadatok vállalatirányítási rendszerbe rögzítése
Raktárakba, helykódokra történő betárolás
Áru összekészítése, termékek ellenőrzése
Kapcsolattartás a futárszolgálat képviselőjével

Megbízóról:
Mobiltelefon tartozék kis- és nagykereskedelem már több, mint 23 éve a Magyar mobiltelefon piac meghatározó képviselője. Termékeik viszonteladóikon, és a mobil operátorokon keresztül az ország minden pontjára eljutnak, lehetővé téve a mobiltelefonok felhasználók igényei szerinti használatát.

Amit kínálunk
Garantáltan bejelentett havi fix biztos fizetés
Stabil hátterű vállalat
Határozatlan idejű munkaszerződés
Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület
Kötött munkaidő H-P 8:00-17:00 (1 óra ebédidőt tartalmaz)
Szabad hétvégék (Nincs hétvégi munkavégzés)
Felelősségteljes, komplex munkakör
Hosszú távra keresünk fiatalos csapatunkba megbízható munkatársat, kérjük, ennek függvényében jelentkezz

Munkavégzés helye
Budapest, XI. kerület [leiras_rovid] =>

Mobiltelefon tartozék kis- és nagykereskedelemmel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat RAKTÁROS / BEVÉTELEZŐ pozícióba

[cim] => RAKTÁROS / BEVÉTELEZŐ [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => http://www.worklife.hu/hirdetes/3410/ [email] => _csanady@worklife.hu [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => WORKLIFE HUNGARY [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-09-29 12:04:39 [lekeres_datum] => 2020-09-29 12:04:39 [premium_datum] => 2020-10-29 14:04:39 [lejarat_datum] => 2020-10-25 13:09:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 47881 [kulso_id] => 3474 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 76 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 47881 [munkak_num] => 100 [jelentkezes_num] => 94 [cegnev] => WORKLIFE HUNGARY [weboldal] => [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 47881 [vezeteknev] => Csanády [keresztnev] => József Frigyes [felhasznalonev] => worklife [jelszo] => 182a785795d864bcb1d58d1c8dfb0a0f [email] => _csanady@worklife.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 176.63.28.11 [datum] => 2015-10-12 10:11:28 [bejelentkezes_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [hirlevel_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [updated_at] => 2020-03-02 14:38:41 [bounce] => ) ) )