Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 131713
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Papír,- Iroda és írószer nagykereskedelemmel foglalkozó cég megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

GÉPKOCSIVEZETŐ / RAKTÁROS

Az álláshoz tartozó elvárások
B kategóriás jogosítvány
Közösségben dolgozni tudás
Precizitás, megbízhatóság
Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent
Targoncavezetői jogosítvány
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Győri lakhely

Főbb feladatok, munkák
Komissiózott rendelések kiszállítása partnereknek (Fiat Ducato), esetenként komissiózás

Megbízóról:
Magyarország piacvezető papír, író -, irodaszer és számítástechnikai eszköz kereskedelmi és szolgáltató vállalata.

Amit kínálunk
Heti 40 órás munka (hétfőtől-csütörtökig: 7:00-16:00, péntek: 7:00-13:00)
Hétvégi munka, túlóra nincs

Munkavégzés helye
Győr [leiras_rovid] =>

Papír,- Iroda és írószer nagykereskedelemmel foglalkozó cég megbízásából keresünk új munkatársat GÉPKOCSIVEZETŐ / RAKTÁROS pozícióba

[cim] => GÉPKOCSIVEZETŐ / RAKTÁROS [bersav] => [hely] => Országos [hely_id] => 22 [telepules] => [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => http://www.worklife.hu/hirdetes/3411/ [email] => _csanady@worklife.hu [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => WORKLIFE HUNGARY [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-10-05 06:56:10 [lekeres_datum] => 2020-10-05 06:56:10 [premium_datum] => 2020-11-04 08:56:10 [lejarat_datum] => 2020-11-24 13:21:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 47881 [kulso_id] => 3475 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 75 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 47881 [munkak_num] => 97 [jelentkezes_num] => 103 [cegnev] => WORKLIFE HUNGARY [weboldal] => [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 47881 [vezeteknev] => Csanády [keresztnev] => József Frigyes [felhasznalonev] => worklife [jelszo] => 182a785795d864bcb1d58d1c8dfb0a0f [email] => _csanady@worklife.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 176.63.28.11 [datum] => 2015-10-12 10:11:28 [bejelentkezes_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [hirlevel_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [updated_at] => 2020-03-02 14:38:41 [bounce] => ) ) )