Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 113551
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

25 éve működő, dinaminkusan növekvő, többmárkás gépjármű kereskedés és márkaszerviz megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

AUTÓSZERELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások
Autószerelői szakmunkás bizonyítvány
Gépjármű diagnosztikában való jártasság
Informatikai alapismeretek (MS Office)
B jogosítvány
Önálló, precíz munkavégzés
1-2 éves szakmai tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent
Több éves szakmai tapasztalat

Főbb feladatok, munkák
Gépjárművek javításának szakszerű, önálló elvégzése
Gépjárművek biztonsági berendezéseinek ellenőrzése
Munkautasításon felül észlelt hibák azonnali jelentése, javítása
Munkaköri feladataihoz kapcsolódó szabályzatok, előírások betartása

Amit kínálunk
Szakmai fejlődési lehetőség
Szakmai oktatások
Az alapbéren felül teljesítményarányos jutalékos rendszerű fizetés
Fiatalos, dinamikus csapat
Igényes munkakörnyezet
Megbízható, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye
Baja [leiras_rovid] =>

25 éve működő, dinaminkusan növekvő, többmárkás gépjármű kereskedés és márkaszerviz megbízásából keresünk munkatársakat AUTÓSZERELŐ pozícióba

[cim] => AUTÓSZERELŐ [hely] => Országos [hely_id] => 22 [telepules] => [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => http://www.worklife.hu/hirdetes/3093/ [email] => _csanady@worklife.hu [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => WORKLIFE HUNGARY [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-03-20 15:52:58 [lekeres_datum] => 2020-03-20 15:52:58 [premium_datum] => 2020-04-19 16:52:58 [lejarat_datum] => 2020-03-28 09:17:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 47881 [kulso_id] => 3148 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 20 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 47881 [munkak_num] => 87 [jelentkezes_num] => 77 [cegnev] => WORKLIFE HUNGARY [weboldal] => [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 47881 [vezeteknev] => Csanády [keresztnev] => József Frigyes [felhasznalonev] => worklife [jelszo] => 182a785795d864bcb1d58d1c8dfb0a0f [email] => _csanady@worklife.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 176.63.28.11 [datum] => 2015-10-12 10:11:28 [bejelentkezes_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [hirlevel_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [updated_at] => 2020-03-02 14:38:41 ) ) )